Jump to content
milenaki

Besplatne igrice za iOS

Recommended Posts

Zdravo svima,

Ja sam Milena i deo sam tima koji dizajnira igrice. Veliko mi je zadovoljstvo sto mogu na ovakvom forumu da napisem temu jer mislim da ima dosta kompetentnih ljudi koji bi mogli da prosude o ovim igricama.

Prva igrica koji bih da predstavim je Zombi pucacka igrica ili Zombies: Run or Kill. Ona je odlicna za ubijanje dosade, ali i super zarazna igrica koja moze da se igra satima!

screen568x568.jpeg

Igrica je napravljena po zamisli desetogodisnjeg decaka, nadam se da ce vam se dopasti plod njegove maste.

Ovu igricu mozete besplatno preuzeti sa App Stora: https://itunes.apple.com/us/app/zombies-run...d618105373?mt=8

Druga igrica nam je danas izasla na App Store-u. Zove se Match Fast - 2 Player Reactor Game. To je igrica za celo drustvo. Mogu je igrati dve, 3 ili 4 osobe. Jako je zarazna. Treba sto pre pritisnuti slicicu u vasem delu ekrana koju ima i vas protivnik. Dobra je za vezbanje refleksa.

screen568x568.jpeg screen568x568.jpeg

Igra se do 10, zato bi vam bilo bolje da se dobro koncentrisete

Preuzmite je besplatno

https://itunes.apple.com/us/app/match-fast-...d725423662?mt=8

Posto niko jos nije odgovorio, samo sam hteo da pohvalim ono sto ste nam pokazali ovde :) Thumbs up i samo gurajte napred, a iako prostija, ova druga mi je super ideja za igru! Samo tako nastavite! ;)

Negde pročitah da iz Srbije nije moguće prodavati aplikacije na iTunes-u i Google Play-u. Da li je u međuvremenu došlo do nekih promena ili ste vi našli wormhole :) ?

S obzirom da oba servisa jos nisu legalno u Srbiji (iOS deviceove cak ne mozes legalno ni da kupis :) ), i dalje se svi moraju snalaziti kako znaju i umeju :)

S obzirom da oba servisa jos nisu legalno u Srbiji (iOS deviceove cak ne mozes legalno ni da kupis :) ), i dalje se svi moraju snalaziti kako znaju i umeju :)

Neki hint možda... ;)

Mislim da je moguće registrovati se kao developer, ali nije moguće napraviti iTunes account ... glupo, ali tako je..

@milenaki, odličan rad, nažalost imam stari iPhone, pa ne mogu probati igre na njemu (Original G :P)

Match Fast mi djeluje genijalno, samo naprijed :)

Zdravo svima,

Posle velikog uspeha na Google Play marketu gde je za jako kratko vreme igricu skinulo preko 100 000 korisnika, u ovoj matematickoj igrici konacno i vlasnici iPhone-a, iPod-a i iPad-a mogu uzivati.

Ovo je besplatna matematicka igrica za dvoje, gde u isto vreme vezbate i matematiku i svoje reflekse. Odlicna je za decu da vezbaju matematiku kod kuce i takmice se sa ostalima. Odaberite nivo znanja koji zelite da testirate i spremite svoje prste, jer ko prvi pogodi tacan rezultat dobija 1 poen a ako pogresno odgovori gubi 1 poen. Pobednik je onaj koji prvi osvoji 10 poena.

EN-Math-Fight-2-Player-Mathematics-Duel-Game-Screenshot-1.jpg

Verzija: 1.0

Velicina igrice: 32.5 MB

Kompatibilnost: iOS 5.1 or later. Kompatibilna sa iPhone, iPad, i iPod touch. Optimizovana je za iPhone 5.

Uzivajte u ovoj matematickoj igrici!

Preuzmite je besplatno sa App Store-a pod nazivom Math Fight - Fun 2 Player Mathematics Duel Game for Free https://itunes.apple.com/us/app/math-fight-...d738947827?mt=8

ili Google Play-a pod nazivom Matematicke Igrice za Dvoje: https://play.google.com/store/apps/details?...hgame&hl=sr

Ćao svima. Prvo, hvala vam svima na podršci koju ste pružili ovde. Drugo, želim da podelim sa vama još neka ostvarenja. Ovo su dve igre za decu. Reč je o igrama oblačenja koje su namenjene pre svega devojčicama predškolskog uzrasta, ali ih mogu igrati i dečaci.

Dog Dress up - Obucite svoju kucu

screen568x568.jpeg

Veličina fajla: 50MB

Dog Dress Up na iTunes-u

Bear Dress up - Obucite svog medvedića

screen568x568.jpeg

Veličina fajla: 73MB

Bear Dress Up na iTunes-u

Pozdrav svima. Objavljena je jos jedna edukativna igra za decu na AppStore-u. Math Claw Machine je zabavna igra edukativnog karaktera koja pomaze deci razlicitih uzrasta u vezbanju matematike. Igra kombinuje "kran masinu" koja umesto plisanih medvedica izvlaci slatkise i matematicke operacije sabiranja, oduzimanja, mnozenja i deljenja.

screen568x568.jpeg screen568x568.jpeg screen568x568.jpeg

U igri postoje 4 nivoa tezine:

- Najlaksi nivo - samo sa sabiranjem do 20 jer ovo su matematicke igre za predskolce i matematičke igare za decu 1. razreda

- Srednji nivo obuhvata sabiranje, oduzimanje i množenje do 100 i to je igra za decu do 3. razreda

- Teski nivo - pogodan za decu koja su 3. razred i za odrasle

- Nivo za genijalce - za sve ljude koji su sigurni da znaju matematiku bolje od ostalih. Nivo za tinejdžere i odrasle sa svim matematičkim operacijama: sabiranje, oduzimanje, množenje i deljenje.

Igru mozete preuzeti na iTunes-u.

Evo još jedne naše igrice konačno dostupne za IOS.

Igre Pucanja Cudovista je zabavna, ali i izazovna pucačka igrica sa mnoštvom novih vrsta čudovišta. Sastoji se od dvanaest nivoa, gde dvanaesti nivo nema kraja. Možete izabrati jednog od dva heroja i započeti svoju igricu pucanja!

EN-Monster-Killer-Screenshot-4.jpg

Ako se nađete u sred borbe bez ikakvog izlaza, možete iskoristiti 3 vrste pomoći uz razne vrste oružja, od noža do laserske puške. U svakom slučaju, dobro se naoružajte strategijom jer su čudovišta gladna i jedva čekaju da vas se dočepaju.

EN-Monster-Killer-Screenshot-2.jpg

Pogledajte igricu na iTunes i suočite se sa čudovištima!

iTunes

Nakon dobrih ocena na Android platformi, Matematika za klince- Zevs konačno je dostupna i za iOS tržište. Oprobajte se u matematičkim izazovima čije uspešno rešavanje će pomoći oslobođenju Olimpa od Hadove zle vojske. Igra, dakle, je kombinacija matematičkih osnovnih operacija i grčke mitologije.

Zeus-vs-Monsters-Math-Game-screenshot-5.jpg

Zeus-vs-Monsters-Math-Game-screenshot-2.jpg

Igricu možete preuzeti besplatno sa iTunes-a. Nadam se da će vam se svideti.

iTunes

Cao svima. Drago mi je sto sam pronasla ovu temu, jer zelim da vam pokazem kakve igrice pravi moj tim.

Za pocetak evo jedne igrice kuvanja, koju pravi interesantna prica, koja sledi:

Jednom davno živela je zla veštica koja je zarobila vile iz bajke. Jedno je Popsy uspela pobeći veštici ali da bi spasila ostale vile, mora praviti torte. Kad veštica zaspi, Popsy će osloboditi svoje prijateljice vile.

Slobodno recite utiske.

Igrica je dostupna na iTunes-u: https://itunes.apple.com/app/make-cake-cook...d828911813?mt=8

Evo Screenshotova:

v6qg0j.jpg

30m4kjo.jpg

Predator 2048 game plus puzzle deluxe

Predator 2048 game plus puzzle deluxe je nova puzzle igrica. Zadatak u ovoj puzzle igri je pomicati kvadratice. Kada se dva kvadratica s istom slikom dotaknu, puzle se spajaju kako bi stvorile kvadratic sa jacim predatorom. Igra je zavrsena kada se stvori najjaci predator!

Postoji mogucnost takmicenja protiv Facebook prijatelja, kao i Facebook verzija igrice.

iTunes: https://itunes.apple.com/app/predator-2048-...d883168438?mt=8

m7gsuv.jpg

Undead vs. Plants Saga - Assassin Shooter Games

Undead vs Plants je nova rikoset igra sa prilicno zanimljivom tematikom i gameplay-om koja se pojavila na App Store-u. Zombi Rambo u borbi protiv biljaka ljudozdera. Ima 150 nivoa i iskreno, zarazna je... Cilj igre je eliminisati sto vise biljaka sa sto manje ispaljenih metaka. Meci se odbijaju od svih prepreka na stazi, tako da treba sto bolje proracunati uglove odbijanja.

2.jpg

4.jpg

6.jpg

iTunes link: https://itunes.apple.com/ca/app/undead-vs-p...d883620209?mt=8

YouTube video:

Licenca: Freeware