Jump to content

Radovi Sayoend

sayoend

Recommended Posts

update, poslednji... znam da nije zavrsen, ali znate onu staru - nemam vremena haha... a zalost stvarno nemam. Steta, hteo sam da ga uradim vrhunski, ali cekajuci graficku izgubio sam prvobitni osecaj za dizajn i volju

t2_zpsa576f50f.png

na kraju ipak bez detalja

• Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pored toga sto nemas brisace na retrovizoru ja bi izbacio propelere :)

Mala sala, ali stvarno izbaci propelere nekako ne stoje najbolje, takodje ona cev sto ide po krilima nije bas na mestu (sada ja zvucim ko ovi sto rade 3D modele marsovaca i raspravljaju o njihovoj anatomiji :) kao ono misicu mu se nepripajaju na pravo mesto, ko da su juce klali jednog marsovca da mu vide misice :) ). Tako i ja evo dajem savete o aerodinamici na letilici iz maste :)

Inace ko koncept nije los. Imas jedan tutorial, davno sam ga gledao, sa thegnomonworkshop o concept crtanju, tema upravo ovakve star wars letilice. Mozes da pokrades koju ideju.

Aj zavrsi ovo, nemoj da ostane ko tenk.

moram da mu uradim prednji deo iz pocetka, nisam ga tako zamislio, ovako kockast podseca na Star Wars, mora da bude zaobljenije... i sa propelerima naravno :P

ovaj cu da zavrsim do kraja, da vidim da li sam nesto napredovao/nazadovao

meni se ovo ne svidja, zato sam i stavio pokusaj no 1 :)

mnogo ima oljustene farbe, ima na behance slika sa manje korozije

a dizajn mi je uvek manjkao, barem sto se tice sitnih detalja, nisam navikao da modelujem sitne stvarcice, kao da su mi modeli neki koji se gledaju iz daljine...

Definitivno moras da mu stavis neke oznake "ratnicke boje" :P

ono sto mi najvise smeta je pravilnost ostecenja. Bas si onako uredno svaki sav izrondjavio, i to na isti nacin. Izgleda nekako usiljeno pogotovu na repu. Osnovna boja je flat... ako si ga vec toliko izgrebao, onda bi trup morao da ima noise, cisto da ne bude nova boja. Nesto ne vidim kontrolne povrsine ( eleroni flapsovi i stagaznam ), to mozes i sada dodati, izgledace popunjenije, a te povrsine se ionako animiraju obaska. Mrlje od ulja obavezno i trgove ispuha, pogledaj fotke aviona iz WWII

dizajn.... dobro je sto obracas paznju na siluetu, a ovaj avion bi verovatno imao kodni naziv flying brick , mada bilo je takvih u prvom ratu.

Daleko od toga da je ovaj brod savrsen, ali si na dobrom putu sto se tice textura (mislim na ono kamenje i ovo itd) :). Mnogi samo lupe par lejera i to je to, uospte nista nema smisla, ti barem "grebes" ovaj metal kako treba :D.

Dizajn... mozda radi za pocetak po nekim vec postojecim :)

:) ti si prvi poceo..... uostalom sto da ne, avioni su cesto dobijali nadimke na cudne nacine. Bilo je takvih u WWI, ali su brzo ustanovili da cigla bas i nije aerodinamicna, pa su krenuli na zaobljenije forme. U fentezi svetu sve je moguce. To je i pitanje, ukusa, sklonosti ja bih pre isao na nesto kao na traktorcetu, ali opet to je stvar ukusa. http://laportefarmequipment.com/assets/images/IMT_539-1.JPG

Inace podseca me na one blesave avioncice iz Crimson Skies..... koje nazalost nisam igrao jer u to vreme nisam posedovao sokocalo. Mogao bi da uradis jos par komata, da napravis malu seriju.

https://www.google.com/search?q=crimson+ski...52F%3B640%3B912

Ima na Devijantu lik koji je napravio brdo, izvanrednih aviona iz nekog fiktivnog produzenog WWII godine 1946-49, mnogo su dobri, zanimljivo da se neki opiceni baziraju na faktima, projektima koji nikad nisu ostvareni.

ma ne bre, mislio sam na taj blago zaobljeni prednji kraj :) ima toga i na nekim automobilima, traktor mi bilo najlakse da nadjem kao primer.

Aj makar probaj u fotosopu da nabrzaka prefarbas za probu taj rep, ove vodoravne pruge su malo... prugaste, razbi to malo, u stvarnosti se ne radi tako.

zaboravi da te pitam u cemu si rendao, marmoset ?

imam sajt ali na hardu :lol:

zavrsen, ali... ne znam ni da li da ga izbacim uopste, pored toliko profi 3d umetnika, da li uopste moze da se nadje posao???

Radim u bolnici i u jednoj privatnoj ambulanti kao fizioterapeut, onda ova prodaja preko TS, jos malo pa sam o zvanicno i PHP developer plus izrada sajtova plus pravim igricu za androix/ios ? Da li mi uopste i treba jos?

Ovo je sada cisto za moju dusu manje vise, mada i prodaja preko TS nije losa. Pod tim nije losa mislim kapne mesecno po 7-8 000 , taman za vrtic

• 2 weeks later...