Jump to content
Sign in to follow this  
ravendubles

MUSIC VIDEO - RED EPIC

Recommended Posts

Ja pretezno radim fotke u zadnje vreme... ali sustina je ista! Dovode se losi modeli, da ne kazem jos kakvi i eksploatisu iz vise razloga a na stetu nas kreativaca, koji sve to moramo da peglamo!

Ne moramo. Ja lepo kažem "vidi na šta ti ovaj/ova liči, misliš da sam ja plastični hirurg?" :D

Dobiješ je u "viđenom stanju", tvoja produkcija, sam kusaj šta si zakuvao...

Hoću reći može obrada naravno, ali to diže cenu po fotografiji za u proseku 50 EUR. Sve lepo definišeš ugovorom i nema da se kurobecaju. Kao i situacija kad radiš neki enterijer, a ono vidiš kantu za đubre sa kesom unutra, prljav pod... Pa nisam im ja spremačica. Dovedi u željeno stanje pa da radimo.

Nemam ja živaca kao nekada :)

Ja smatram da je covek korektno odradio svoj deo posla, pogotovo ako uzmemo u obzir da je ovo samo promotivni video spot za doticnog pevaca.

Svetlo i kolor korekcija su dobri, kadriranje i stil,kao i voznja kamere su stvar ukusa. Mozda je moglo malo modernijim pristupom, no to ama bas nema veze sa ovakvim komentarima koje ovde procitah.

Nedostaje mozda pokoji detalj, cisto da malo gradativno spot dobije na dinamici, pred kraj ubaciti joj neku scenu...razbijanja monotonije radi. Njegova odluka je da to ne uradi, jer ako ga klijent angazuje za ozboljniji (da ne kazem pravi muzicki spot), onda mora postojati razlika u kvalitetu i sadrzaju jer i cena nece biti ista.

Nemanja je okacio svoj video za diskusiju, tonska podloga nije njegov rad pa je besmisleno komentarisati taj deo.

I VEOMA mi je degutantno komentarisati neciji izgled (pogotovo zena) na ovaj nacin kao sto su to uradile kolege iznad mog posta.

Nisu sve zene u spotovima top modeli...nadam se da niko ne zamera sto sam bio iskren i bar malo u skladu sa nekim pravilima ovog foruma.

Žena u spotu nije model, nije pevačica, nema nikakvo autorstvo, već joj je jedina zasluga, koliko sam shvatio iz prethodnih napisa, to što je supruga ili šta već pevača u spotu.

Kaži ti meni lepo šta je degutantno u komentarima? Degutantno je kada neko gura neku svoju, bila žena, sestra, devojka, šta god po svaku cenu makar bila riba ko ja, a treba da izgleda kao neka na koju se seku vene. Onda nije u redu komentarisati taj aspekt? Ma nemoj?

Kapiram da Dado sece vene za njom, a da je njoj pesma i posvecena. Ako Will Smith moze da naruci vanity projekat od 170 miliona $ za svog sina jer niko drugi iz objektivnih razloga ne zeli da ga angazuje na filmu onda je ovo zaista sitnica.

Al kazu da film i nije tako los :)

Salu na stranu, pretjerste ga brate, stvarno, samo se izgled komentarise, pa meni se sve zgadilo u ovim spotovima sto se vrte po tv-u, ocajni su u njima, obavezno Soraja i ekipa, pa dajte... To niko ne komenatarise...