Jump to content

3d model lava

ReMeDy_
 Share

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www72.zippyshare.com/v/83911689/file.html dosch nije nesto, exportovao sam preko cineme R12, valjda fbx radi.

nego vidjao sam skoro pa pristojne free modele po raznim sajtovima, moras da gugljas.

a drugovi maRxisti bi mogli da se ponasaju manje solipstisticki ;) Nie cio svit maRxisticki. Ako ti ovo ne odgovara mogu da probam da procackam u ZB malo, ako bude teo da primi onu geometriju.

momci :) hvala na ovim modelima s cenama....

ali treba mi iz pekare za dz :). Mislim, umem ja da nadjem to po turboskvidovima itd... :)

ps: nije arhitektura :) pu pu daleko bilo

genije jedan, pa sta oces da ti uploadam ceo vol od evera????

ne umes sam da skines vol iz kog je model a lepo pise?

ajde bre......

i ZADNJI link je MAX file, mrzelo te i da proveris....

Sculpture 37 AM34 >>>ARCHMODELS 34, pa ga nadji u pekari ili de vec.....

jbte, da ti drzim svecu, sta?

Nije bas svako arhitekta ko radi vizuelizacije a nije ni svako arhitekta ko misli da je arhitekta jer ima diplomu. Sa druge strane i ako je neko arhitekta nista mu ne fali da zna sam da nesto izmodeluje to je bar najlaksa stvar na svetu. Kolko sam ja primetio brdo gotovih modela nije ni dobro izmodelovano, svaki drugi ever ima rats nest jer nemaju pojma da modeluju, a ni proporcije cesto ne valjaju nicemu. Onda tu je i pitanje sta kad nema gotov model, ceka se sledeca kolekcija ili kako ?

@ laki, tooo majstore :lol: ( nista licno Maro ), nego pominjes rats nest, nisam siguran u znacenje, negde sam naleteo da to zanaci visak vertexa ali to max prijavljuje kao gresku, ne kapiram da neko pusti takav model ili pojam ima jos znacenja.

Ma ako ti treba izmodelovaces ali zasto bi gubio vreme kada imas vec gotovo ?!? Jos bolja stvar. Uzmes gotov model pa ga modifikujes da ti se uklopi u ono sto zelis. U svakom slucaju svakako je gubljenje vremena modelovati sve te propratne elemente ( ovde govorim o eksterijeru ) kada su oni vec sekundarna stvar za taj rad. Primarno je izmodelovati objekat a zavese, roletne, prozore i vrata je zaludno modelovati u 99% slucajeva. Za enterijer je vec druga stvar jer tu moze da se kasnije i napravi takva stolica, sto ... ali i tu ne treba preterivati jer treba biti i racionalan i da se investitorove zelje ispune i rok za izvodjenje radova, jer zamisli da je sve custom i dok se to napravi prodju 2 godine. Pa da te zadavi klijent momentalno :)

U svakom slucaju sve zavisi od namene :)

Ma ako ti treba izmodelovaces ali zasto bi gubio vreme kada imas vec gotovo ?!?

Ako imas gotovo onda imas gotovo a ako nemas onda trazis, za vreme koje potrosis trazeci bolje bi bilo da izmodelujes.

Modelovanje ti je kao voznja bickila ako predugo ne vozis zaboravis.

Ulenjili se ljudi, oce sve gotovo a i za dz. Nije bas uredu ali ajde.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...