cg Posted January 20, 2005 Report Posted January 20, 2005 poshto su se neki od vas vec zagrevali i spremali za ovako neshto, hajde da se ponovo malo razmrdate. :) moje je samo da vas cushnem a thinker neka preuzme na dalje poshto je ovo u originalu bila njegova ideja. so? :D ukoliko neko zeli da uchestvuje i ima svoj model ali mu rigovanje predstavlja problem, shodno svom slobodnom vremenu mu mogu izaci u susret i pomoci oko karakter setapa.
thinker Posted January 21, 2005 Report Posted January 21, 2005 vazi ali moracemo da sacekamo da forum izadje iz ilegale :)) mislim, bezveze mi da se ovo odradi bez nekih ljudi koji su bas hteli da ucestvuju.
Smajky Posted February 3, 2005 Report Posted February 3, 2005 a o cemu je rec? <{POST_SNAPBACK}> o drugom neuspelom pokusaju <_<
thinker Posted February 3, 2005 Report Posted February 3, 2005 ma ovo mora da se odradi, ja samo mislim da je fer da forum krene u javnost i da onda objavimo projekat.
Djorzgul Posted February 3, 2005 Report Posted February 3, 2005 a da banujemo smajkija stho baksuzira :lol:
greent Posted February 4, 2005 Report Posted February 4, 2005 ma ovo mora da se odradi, ja samo mislim da je fer da forum krene u javnost i da onda objavimo projekat. <{POST_SNAPBACK}> e, a smo mi jos uvek u ilegali? mislim, nisam ja nista ispalio, cisto informativno, dokle cemo biti? :-)
thinker Posted February 4, 2005 Report Posted February 4, 2005 hm ja ovde i dalje vidim IPB default skin.. to je prvi pokazatelj.. naprimer :))
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now