Jump to content

Bg foto okupljanje

marko07
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"U nedelju će biti oblačno i hladno vreme, u većem delu sa kišom, a u višim planinama sa snegom, dok se na severu zemlje očekuje delimično razvedravanje."

znaci u krnjacu i borcu ovcu caca-cu... -to je severni deo grada, tu ce biti vedro. tu je uvek vedro. i uvek je mocvara :)

Marko, uopste nije "nekako" nego sam namerno i pitao za taj dan jer znam da je tad otvaranje :D a hteo sam isti link da postavim pa sam se predomislio da vidim ko zna ko ne zna :D

Cudi me da Goshke bas tad ima neka posla :D

U ponedeljak samo povremeni pljuskovi 14 stepeni, a jbg... aj kako hocete, ja sam samo dao predlog i to vishe zbog otvaranja moto sezone.

Pa nedelja, znas valjda da mi fotografi samo vikendom radimo a ostatak sedmice ladimo jaja :D

A ja moto sezonu ne zatvaram, tako da nemam sta da otvaram :D Otvaranje je za marka i tako neke malo neznije bajkere :D :D :D

E Goske Goske, ko te ne zna poverovao bi u ove tvoje price :P

"Necu motorom u Bg, nemam gde da ga parkiram, guzva je, imam off gume..." o kojoj ti sezoni pricas :D

Ja bre lepo padam i leti i zimi, imam rendgenski snimak kao dokaz da vozim tokom cele godine :D

mi krecemo od 10 pa dok ne zavrsimo, kada se i otvara toranj i krece zvanicna proslava. Nacuo sam da ce biti i onih vitezova sto se makljaju.. i jos nekog prigodnog programa, ali ne znam tacne detalje. Zavrsavamo oko 15h. Sva je prilika da cu ja biti veci deo tog vremena na uzetu, fotkajuci i snimajuci druge, pa ako neko planira da popijemo koje pivce, nek ima i to na umu. U svakom slucaju, bicu prilicno staticna meta za ufotkati.. moz' radite i duge ekspozicije :)