Jump to content

[RAD] Gravenhoust

veve
 Share

Recommended Posts

Ja mislio neki komsija (iz Kanade), pa tek onda vidim da ovo nije fotografski forum.

Elem posto se u 3d modelovanje aps. ne razumem, ali u lepe stvari koliko toliko da, moram ti reci da mi se ovaj gradic toliko svideo da sam ga odmah (pre nego sam skontao da nije fotografija), izguglao i pogledao cene nekretnina :)

Eto toliko od mene, i pozdrav iz Alberte.

Gravenhurst, mislim da je izvorno ime grada ?

...pronasao sam lokaciju na gogole earthu negde u kanadi i ona mi je korisitla kao referenca za dalji rad... izmenio sam bar 90% stvari :)

Dodao zrno zena ( ne žena :) ) i napravio ovo.

Sjajan rad, i jedino što možda malo "narušava" harmoniju su, po mom mišljenju, prezasićeni tonovi crne u senkama drveća, biljaka generalno. Kao da je kontrast prejak u tim delovima.

A sama okolina i mesto, ovakvo kako si kreirao, je previše za smrtna bića.

Suviše lepo i skladno, teško podnošljivo za prosečan mozak i svest, bar mislim. :)

Svaka čast, raj za oči... :rolleyes:

Vidim ipak da mnogi imaju po neku malu zamerku, pa da i ja nesto primetim (ako smem). Meni lično samo ono traktorče (tamo daleko) smeta, nekako mi deluje nedovršeno, ne uklapa se u "nivo".

Koliko je ovo profesorsko objašnjavanje profesore :D

Smem zamerku? Tiče se kadra, jer je ovo fotografija. :P Iskloniraj ovo malo parče žice na gornjoj ivici kadra.

Sve ostalo: PI-CI-KA-TO!

Ima stvari koje klijent ne može da kupi, za sve ostalo tu je Veve art :D

Pozelis da zivis tamo ili barem da imas nekog dedu kod koga mozes da provedes raspust. Nego, Kanada je to, zime su gadne a onaj sa grtalcom sto zezaa :lol: . Salu na stranu, ako te ne mrzi uradi zimsku scenu, posto si perfekcionista potrajace to, ali greota da ti ovakva scena posluzi samo za jedan skljoc.

U neveri buljim pet minuta u travu. Svaka cast. Kad si sve ovako lepo odradio, sredi malo i onu planincugu pozadi. I mozda ove dve kucice ne moraju da budu ovoliko zaklonjene ovim zelenim zidom. Inace svaki drugi detalj je perfektan!

Stvarno sve izgleda odlicno, jedino mozda ta planina u pozadini mi je nekako bleda.

Mislim ok je da postignes realisticnos do kraja ali ja preferiram uvek nesto malo fantastike, znaci nesto sto bi scenu ucinilo nadrealno lepo.

E wewe brate nemo ovo da radis. Napravis extra rad, sa fantasticnim osvetljenjem ogromna doza realizma i onda u pozadini ubacic neku naskrabanu kolaz planinu :).

Trebo si staviti neku fotografisanu, ionako se nebi mnogo razlikovala od tvog rada.