Jump to content

Kreativnost

oyes
 Share

Recommended Posts

Poštovane kolege,

mislim da sam našao pravi forum da postavim ovo pitanje. Naime za 10 dana imam takmičenje iz podzetništva i uzeo sam za temu izradu marketinškog materijala. Već pravim logo tipove, cjenovnike, kataloge i ostalo za ostala preduzeća u okviru istog. Sada sam naišao na problem šta prodavati na dan samog takmičenja, jedino rješenje vidim u prodaji kalendara jer njih mogu da uradim sada i da imam gotovo i samo postavim na štand i prodajem. Takođe imam ideju da napravim okvire za fotografije i da na licu mjesta slikam osobe koje budu zaineresovane i stavim njihove slike u te okvire i odmah da printam. Ima li neko od neku kreativnu ideju koja bi mogla privući narod a da je fiksna odnosno da ne treba mnogo vremena da se realizuje. Inače na tom takmičenju ću imati laptop, štampač i fotoaparat. Nadam se da ćete mi pomoći, jer ostao sam bez ideje. :D

Svi ovde traze ono esencijalno i najvaznije sto te izdvaja od proseka za dzabe. :) Uvek u zivotu, i na ovako banalnim malim stvarima i situacijama a i u velikim.

Prijatelju, slažem se tobom u potpunosti, ali eto moram malo da se potrudim da ne iznevjerim svoju školu. Pozdrav

Prijatelju, slažem se tobom u potpunosti, ali eto moram malo da se potrudim da ne iznevjerim svoju školu. Pozdrav

Pa potrudi se onda, nemoj ocekivati odgovor na tacni. Razlog sto sam mozda malo grub u odgovoru, je dobronameran;zbog tvog dobra. Sutra kada budes diplomirao i trazio posao, zamislio negde u nekoj ozbiljnoj firmi na zapadu, razlika izmedju tebe i drugog kandidata ce biti u skill-ovima, inovacijama i idejama, tj. u onome sto "donosis za sto", a sta ce to biti u tvom slucaju, ako ideja nemas?

Stampaj na belom papiru "ljubav" i nadji neku lepu devojku da ti prodaje po najmanjoj mogucoj ceni...

Ali ljubav je lepa i divna i romantična i pufnasta i što bi pokojna baka Desa rekla "lepa je samo dok se čeka" i...

"I k***c i palac" što bi rekao još jedan pokojnik - Tusta.

Ako već prodaje ljubav, neka prodaje seks kao i svaka normalna kurva, pa da to bude kako valja :)