Jump to content
Geza

Poziv na izložbu fotografija Četiri lica Slanog kopova

Recommended Posts

Pa navrati ali ništa ne obećavam, nešto su se stisli nameravaju samo 50 kom da ponesu da podele a to će da bude malo...

Dakle zauzmi prvi red pažljivo odslušaj govoranciju i... Probaću da pomognem :D Knjiga je promotivnog tipa tako da je neće biti ni u prodaji. Da se ja pitam pre bi je podelio studentima, fotografima i onima kojima bi to zaista značilo nego političarima koji cene samo jagnjetinu i špricere ali...

Nažalost neću biti tu, imam ispit u tom terminu :D

Tako da će političari morati da uživaju i u knjigama i u jagnjetini i špriceru. A knjige će im služiti za fotografisanje i eventualno kao potpora astalu koji se ljulja, da dobije na stabilnosti, zbog količine hrane, naravno :D

Pozdrav svima od mene

45804300_zps87187174.jpg

[off]ako si trulo bogata, a pritom ne znas da gledas na sat, ni kol'ko je 20 cm, ja bih da te zenim :lol: [/off]

Izlozbu cu posjetim sjutra.

Suviše sam star da vam pomognem, ali bih molio da uvažite jedan savet: Vedranine noge, ma koliko krive i dlakave bile, dođu i prođu. Ono šta ostaje, to su fotografije našeg drugara Geze.

Ja ih jesam ranije već viđao tu i tamo i ranije (fotografije, drage kolege, fotografije), ali je pravo zadovoljstvo videti ih na jednom mestu, na velikim formatima, kao i prisustvovati otvaranju izložbe.

Mogu samo da se nadam da će se neko i od nas ostalih ohrabriti da svoje odlične radove prezentuje na način na koji je to Geza uradio, pa ćete opet imati prilike maštati i pričati o ... Vedraninim nogama.

Do tada, Gezi sve čestitke na organizaciji i naravno, na trudu, strpljenju i energiji uloženoj u fotografije, koji se, ako smem da još malo pametujem, više nego isplatio.

db