Jump to content

iPhone app - redesign part 1

frank
 Share

Recommended Posts

Ovo je sistem koji omogucava autorima iz celog sveta da naprave virtuelnu turu i exportuju je za iPhone (vrlo brzo ce raditi i na Androidu, iPadu, windows phone etc.).

Sa druge strane finalni korisnici mogu da skinu app, i iz tog app-a downloaduju ture i koriste ih. (nesto kao iBooks samo skidas ture a ne knjige) Ture su kul, podeljene po lokacijama i temama, sa offline mapom, tonom sadrzaja, audio snimcima, fotkama itd..

Posto smo bili malo time-driven app bas nije ispao kako sam zeleo, tako da sad ispravljam ono sto ne valja, a to je manje vise sve :)

Ovo je samo jedan deo app-a, kad se downloaduje tura i otvori, ostatak app-a ce doci na red takodje.

Okacicemo u zasebnoj temi i sajt, i kontrolni panel za autore gde se prave ture i gde imaju statistiku i to.

Verovatno ima malih nepodudaranja na ekranima, to je zato sto i dalje radim na ekranima, doduse privodim kraju..

p.s. moram da spomenem CC-a i Trunks-a koji su bili neumorna pomoc oko ovoga tokom celog procesa, trunks i pored svog posla koji ima oko html/css-a i dizajna za sajt i admin, plus Gstyle-a koji ce da ovo gura do kraja samnom kroz proces kodiranja.

enojy

iPhone app - v2

mislim da ima oko 30mb slika i ogromna je...

Skromno ti to i bojazljivo opisujes, ili si nepopravljivi perfekcionista. :)

Tipografija, odlicna, odabir boja odlican, sve u tonu, pattern (detalji) iza odlicni, preciznost dobra, ikonice su dobro legle, buttons isto. U svakom slucaju po meni jako dobro iako nisam strucnjak neki za iPhone Aplikacije.

Sa takvom semom boja ima 'prizvuk' istorijskog i to je jako dobro leglo, a ako 'gadjate' starije turiste onda je bas ovako: 'ne bih ja tu nista dir'o vise'.

5/5 u svakom slucaju od mene za dizajn, cestitam, a i ideja je mocna.

Cekam web design za app uskoro naravno, pa da se oplete. ;)

Iiiii konacno!!!! :lol:

Jel' mi se cini ili je ovo bilo nesto svetlije u onom ranijem stadijumu? Nije da mi nesto smeta, nego mi se cini da je pre bilo nekako vedrije i "prozracnije". Mada, mozda sam se samo istripovao, odavno je bilo ;)

Ovo si razbio, kao sto sam i ocekivao. Cekam sajt da vidim.

Znači da nosim kapu sada bih je skinuo u znak poštovanja!

Svaka čast i na ideji i na realizaciji i na dizajnu i na juzer ekspiriensu i bože zdravlja, vremena i para pa da je što više koristimo :)

Dojajativno.

--

P.S. Zaboravih da imam kapu na avataru...