Jump to content

Za sve ljubitelje motora...

silvija.kocic

Recommended Posts

ok je bjb ali meni se javila neka alergija na taj forum, možda što sam neko vreme bio i urednik tamo...

a i tamo u foto temi kače ljudi 90% besmislenih fotki...tj. koje samo njima imaju neku vrednost ... tipa stavio sam preglasan top, kopiju akrapovica, sa foto-tapetom umesto karbona i slikao sam ga mobilnim po mraku, jel da da je cool :D

...Il`ne valja put, teški smo a klizavo je, "ovaj" put niko ne ide sa ženom, bla, bla,bla....u stvari ne znaju šta propuštaju, a mogli bi da dobiju toliko dobrih fotografija sa svke ture! Predpostavljam da su zato mnogi "bajkeri" počeli da se bave fotografijom da ne bi morali da vode žene sa sobom, već samo kameru :) Videćemo, možda uspem nešto da promenim :) Navijajte za mene!

Navijam da i ti sebi kupis TA,AT,KLR,XT ili nesto jos mocnije na dva tocka, pa se prikljucis njima, drustvu foto-bajkera ili zena bajkera, kombinacije za uzivanje su beskonacne :)

Navijam da i ti sebi kupis TA,AT,KLR,XT ili nesto jos mocnije na dva tocka, pa se prikljucis njima, drustvu foto-bajkera ili zena bajkera, kombinacije za uzivanje su beskonacne :)

Hvala na lepim željama :) Ali ne bih imala ništa protiv da umesto TA,AT,KLR ili XT bude Canon 50mm f/1,8, Tamron 18-200mm ili 70-200mm F/2,8, mogao bi tu da padne i neki stativ, blic glava, softbox, zilba.... :))) Kombinacije i za ovo uživanje su beskonačne nego je problem što sve to dosta košta :P U suštini i ovo je dovoljno, čovek treba i može da pronađe sreću i u malim stvarima...ja se trudim da tako bude :D