Jump to content

Nova bruka srpskog dizajna

urohe
 Share

Recommended Posts

Posle Nikolasa Kejdža na udžbeniku iz bilogije, sada imamo Umu Turman na flaši alkoholnog pića...

Sliku sam na twitteru našao, pa rekoh da je podelim... Možda sam omašio oblast foruma, ali nisam primetio da imamo odeljak "bruka" na forumu :)

pozdrav! ;)

pelin.jpg

^^ :) ili "Komshin mali dizajn".

Meni su dve stvari fascinante na prvu:

- staviti lik Poison Ivy na etiketu pića

- kako sumnjam da su tražili, platili i dobili dozvolu da koriste lik Poison Ivy, pa i Ume Turman, da li ovo i dalje prolazi

kod nas (i u okruženju)

@ Leone, kako bre ne svacas, sad su cisti pred bogom i zakonom, m"slim bio si upozoret, a ti kako oces. ^_^

Nego, cale me zaduzio da mu idem po knjige u biblioteku, uzmem ti tako ja knjigu nekog istoricara, tema uspon i pad otomanske imperije, nevazno. Gledam knjigu dizajn korica, nije mi jasno da je tako stara knjiga toliko ocuvana, pogledam unutra a ono taze izdanje zavoda za udzbenike. Ne volim da pljuckam ali bre brate takav dizajn je bio ruzan i neinventivan 60. 70, 80,90-tih..... Sta onda da ocekujes od ovi novi novokomponovanih bizmismena kad kuca od ugleda i casti sebi dozvoljava takve svinjarije.

Ma nije mnogo ljudi oštećeno... "Samo" Batman franšiza, DC Comics (vlasnici Betmena), Uma Turman, dizajner sa Deviantart-a... :D

Kad može moj drug da instalira narezani Windows XP u sred SUP-a, zašto ne može ovo... Samo opušteno ;)

Nisu maznuli,flaše bile pored kontejnera,ko nadje njegovo,oprali lepo,napunili,sve po propisu,gradjani sami neka odluce da li zele da piju Pelinu.

I otkud znate da je srpska bruka,i FK Partizan umesan kolko vidim na etiketi,puni se u Kelebiji ili Aleksandrovcu,ko zna ko je vlasnik,idi bre,nova afera na pomolu,vlada ce da padne zbog otrovne Ajvi,...

http://nisportal.rs/vesti/uskoro-novi-proi...-srbije-pelina/

PS

Sledece izbacuju pastu za zube Joker,i Pingvin sladoled !!!