Jump to content
MilosGak

Dizajn majica- prikljucite se

Recommended Posts

Pozdrav svima, otvaram web shop majica, stavljacemo samo kul dizajne, u pocetku na bele majice - crna slika...

Osmisljen je ceo plan marketinga i kupce smo maltene vec obezbedili...

Za pocetak treba da uradimo 20 modela majica...sve majice ce biti bele sa crnom slikom...

Trebaju nam:

3 Grobarske majice (sve se sme stavljati sem grba Partizana)

3 Zvezdaske majice (isto, sve se sme sem grba Zvezde)

4 Srpske majice (razni dizajni)

9 majica saljivog karaktera ili interesantnog dizajna...

Majice moraju biti jednobojne (tj. slika da se sadrzi iz jedne boje), znaci dolaze u obzir i crvena boja stampe ili bilo koja druga... ali na jednoj majici mora biti jedna boja stampe...

Zbog lakse stampe...

Ko zeli da se oproba, i uradi dizajn majice (ili vec ima mozda neku majicu , naravno da ste vi dizajnirali), postavite sliku u odgovoru ove teme ili nam je posaljite na marketing@mojpartizan.com ...

Zarada ce vam biti 50 dinara po prodatom artiklu, a kao sto rekoh, kupce vec imamo... samo nam je potreban dizajn... Pa navalite , vredi probati :)

Zarada ce vam biti 50 dinara po prodatom artiklu...

A koliko se ocekuje da ce biti prodato artikala?

Kako dizajner ima uvid u broj prodatih majica?

Iskreno niko ozbiljan ne bi na ovo pristao.

Napraice se sistem na sajtu preko kog ce moci da prate broj prodatih majica koji su oni odradili....

A ocekivani br prodatih majica je nepoznat. Moze se prodati 10 majica, moze 100, moze 1000, a moze i 10.000 hiljada... mi cemo nasim , vec osmisljenim marketingom....a vase je da ih privucete dizajnom da uzmu bas vasu majicu....

Druže angažuj nekog od dizajnera da ti radi majice i to je to! Ovo mi više liči na konkurs nego na poslovnu ponudu.

Druže angažuj nekog od dizajnera da ti radi majice i to je to! Ovo mi više liči na konkurs nego na poslovnu ponudu.

Je l' ovo još aktivno? Tj Je l' još mogu da se pošalju primeri majci?

koji je sajt u pitanju da vidmimo sta i kako.

ivan.rotim83@yahoo.com

javi se pa cemo da vidimo za dalje, jel imas dozvolu da stampas i dizajniresa takve majce

Vrednost/ozbiljnost/profesionalizam se ne ogledava u urednicima već korisnicima foruma. Mi smo tu pro forme.

Iskreno bolje da niste tu ni pro forme radi, (mislim na vas, ne na sve urednike) ako ste tu pro forme radi, onda bolje ukinite sebi mogucnost pisanja... nekad je bolje samo cutati, pozdrav

Iskreno bolje da niste tu ni pro forme radi, (mislim na vas, ne na sve urednike) ako ste tu pro forme radi, onda bolje ukinite sebi mogucnost pisanja... nekad je bolje samo cutati, pozdrav

Covece koji je tvoj problem,ja koliko vidim samo ides od teme do teme i u svakoj si corbi mirodjija i podjebavas...

I jos nesto da kazem,mada ne moram...nisam ni ja ovde starosedelac(naprotiv) i 99% sam siguran da sam i mladji od tebe i mozda mi ne prilici...al opet moram da ti kazem da postajes malo bezobrazan.Uostalom imas temu Ja ne volim na DZpa tamo reci sta i ko te muci.

ali tako je.

Pozdrav.