Jump to content

Recommended Posts

Slabo se razumem u portrete, al se razumem u emociju :D A ovde je ima.

Dvojka i odsjaj sjani. Obrada na mestu. Šta si ovde primenjivao od obradnih tehnika? :D

Imaće ovaj malac lepe fotke kad poraste.

Prelepo detence..prva dobra , fovorit mi je druga uz predlog da je preuska,hocu reci hvali prostora jos malo ka telu,bar da se vidi cela rukica ...

@razziel

ke? :)

@t@urus

ma mnogo mi se ti razumes ko Marica u ... :D

pa sad...kako da ti kazem... cekaj, stani, pazi, vidi, evo, gledaj... :D ne znam da li bi umeo da ponovim sve sto sam primenio, pa sam ga zato snimio kao preset u LR :D

@stavro

lepo primeceno, al' vako mi se djasvi :)

@pemi71

Jes', to ovde nisam ni primetio jer se na originalu vidi cela shaka, ako si pod "rukica" mislio na to (shakicu) :), ovde to nije slucaj zbog ovog okvira koji je malo prekriva, nazalost, to je cena obrade... da sam mogao malo shire da skljocnem pa onda obrada, bila bi prava, ali znas kako je kad slikas dete od 2 godine koje ima pundravce, sta je to je, cepaj dok traje trenutak pa sta ispadne :D

Imam jos nekoliko iz ove serije, ali neke su malchice golishave, ono tipa malo ispod ramena, pa nisam siguran da li je pametno da ih kachim...

Hvala svima na vremenu i komentarima.

Kao što je rek'o kolega @t@urus, da ga ne citiram(pretek'o me). Emocije se vide na svim fotkama.

Inače baš su mi ok, i što se obrade tiče. 3, 4 i 6 su mi nekako najupečatljivije na oko. :)

Hvala simo :)

Evo jos par komada iz iste serije...

7.

Image00028.jpg

8.

Image00002.jpg

i jos nekoliko drugacijih

9. Bela haljinica

Image00007-1.jpg

10. Igranje u "pesku"

Image00024.jpg

11. Sunce u kosi

Image00016.jpg

12. "Pokvarena igracka"

Image00014.jpg

za sad toliko :D

E aj sad, kad sam poceo...

13. telefon iz druge ruke upada u kadar, nesrecno

Image00009.jpg

14. BU!

Image00001-1.jpg

15. Ciganka sam maaaalaaaa... :)

Image00021.jpg

16.

Image00018.jpg

17.

Image00019.jpg

18. Ucim da zvizdim

Image00020.jpg

19. kakav divan miris

Image00004-1.jpg

20.

Image00005-1.jpg

i bonus fotka

21. Drugi model :)

Image00010.jpg

Sad ide ona dobro poznata - Lako je tebi da napraviš lepe fotke kad imaš ovako lepog modela :)

Fino je ovo. Kad bih morao da izdvajam to bi bile: 1, 4, 6, 7, 10 (mada mi malo smeta sto je odsecena ova kantica) 19, i naravno 21 :)

@iMercury989

Da da centar cuveni... :) ovde mi je na par slika lepo legao centar... mada, mozda samo meni :D

@KerimPaucina

Lep model je pola slike, deca su uvek lepa tako da tesko moze da se pogresi puno :) Mada je jako tesko fotkati ih, pogotovo onu koja su ukljucena u struju :D

Jes', kantica malo zeza, tacno bi bilo bolje da sam spustio nize...

Hvala na komentarima i kritikama.

Slazem se, prvu seriju sam ubacio vishe zbog obrade koja mi se svidela, a drugu sam dodao da upotpunim naslov :D

Bice jos fotki, samo dok nadjem vremena :)

Ako jos neko ima neku zanimljivu fotku a da ima veze sa naslovom, moze da je okaci ovde.

22. Kad smo mali, uglavnom delimo hranu...

Image00001-5.jpg

23. Takodje nas vishe zanima ono sto je na TV-u nego ono sto treba da pojedemo/popijemo...

Image00002-3.jpg

24. A o promeni raspolozenja da ne pricamo, sad si ljut jer nesto nije po tvome...

Image00003-2.jpg

25. A sekund kasnije nema nikog srecnijeg od tebe, posebno kad si sa drugarima...

Image00004-2.jpg

Savršeno! Emocija pršti na sve strane! I modeli su preslatki, super je što im ne smeta kamera, čak je ne primećuju u mnogo situacija što je olakšavajuća pogodnost za tebe. Jedva čekam tvoje nove fotke :)

Hehehe... Model je samo jedan (izuzev na 21.), samo sto vremenom raste :)

Da, ne smeta joj uopste, cak sad pomalo i saradjuje (stani tamo, ovamo, nasmej se, zagrli bebu (kucu, macu) itd...), ima 2 godine i u poslednje vreme bas voli da se slika, jer posle trazi da vidi sliku, pa se cudi (ijaooo, ijaooo... posto ne zna da prica) :D

Najvishe volim kad se zaigra, pa ne obraca paznju. Bice fotki, nadam se lepsem vremenu :)

Hvala :)

pa kad ima gomila slika i pretežno su dobre. tu i tamo i ako bi bila neka zamerka na kadar (a i to su sitnice, pa i nisu nešto mnogo bitne), uglavnom je ekspresija deteta takva da onda te gorepomenute sitnice praktično ni ne postoje. mislim da baš dugo nije bilo da neko istrese neku gomilicu i da je sve pretežno dobro. bar ja to tako vidim.

mnogo ubavo ovo detence, a i slike su ti vrlo lepe, on s pocetka prve stranice su bas lepo obradjene.... Jedna od retkih serija za koju je Dr rekao da je korektna, da to za neku moju seriju kaze ja bi nosom oblake cepo

pa dobro, kad je serija ja mislim da svi manje komentarišu (ja isto), pošto nekako mi nije o.k. da se istranžira jedna a ostale ne, a retko se desi da sve slike ili većina budu ql kao ove. i onda ono "ih ko će bre sad da piše tirade za deset slika" i ondaK moja barem moralna snaga opadne, i ja i ni ne napišem.

Lepe slike lep model. Klinci su ovom periodu zahvalni za slikanje, svesni fotoaparata ali spremni (cak) i da poziraju. Ako je sudeci po ovom mom koji jurca po kuci, taj period nece jos dugo trajati. Posle ovoga sledi faza sklanjanja i izbegavanja fotografisanja...