Jump to content

Telenor Play reklame

Trunks
 Share

Recommended Posts

A, btw, kako to izgleda kad negde drugde, za sasvim drugačiju vrstu proizvoda, upotrebe koncept trenutne materijalizacije humanoida zastupljenih u tvom trenutnom "onlajn iskustvu":

(Lično, poprilično mi se dopada činjenica da je, u slučaju Tetley-ja, naknadna dematerijalizacija humanoida "svojih prstiju delo", a ne posledica prekida konekcije /ili sinapse?/ usred pesme.)

I, da: i Tetley-jev spot, baš kao onomad onaj za TV Licensing na BBC-ju, tuče već mesecima po ostalim UK TV kanalima... počinjem da verujem u supernaturalnu mentalnu konektovanost serbiše Telenora sa britanskom radio-difuzijom, :lol:

P.s. Ah, da, da preduhitrim: naravno, koncepti se potpuno razlikuju, pošto je Tetley - čaj, a i nisu selebritiji. Avansna oberLOLčina.

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I, da: i Tetley-jev spot, baš kao onomad onaj za TV Licensing na BBC-ju, tuče već mesecima po ostalim UK TV kanalima... počinjem da verujem u supernaturalnu mentalnu konektovanost serbiše Telenora sa britanskom radio-difuzijom, :lol:

super je ovaj tetley

btw, ne verujem da je supernaturalna mentalna konektovanost išla do bbc-a, pošto je BiH loto išao na obn kanalu koji je deo ponude srpskih kablovskih operatera ;)

Pa, fakat, to, da ti selebriti peva na uvce, to su te lutrije...

A i ja preterujem - pa, ta materijalizacija "virtuelno realnih" karaktera se vuče još od matorih bajki, preko Alise u zemlji čuda, pa do 'Take on Me' A-Ha, :lol: i Sorcerer's Apprentice-a (ne mislim na Geteovog, :) )...

A i ne preterao - ko se na Telenor Klik TV Licensing-ovao, taj duva i u Tetley čaj od Telenor Play-ja, :D

Uostalom, i BH lutrija i Tetley uredno tuku ovih meseci, a nagađam da se u ponudi srpskih kablovskih operatera mogu naći i Sky, i ITV, i razni drugi UK programi koji dopuštaju emitovanje komercijalnog oglašavanja kakav je Tetley...

BTW, sterilnost fotografije Telenor Play spotova me podsetila ne scene iz On the Beach - ono: vazduh ultimativno dezinfikovan radioaktivnošću, :( Well, možda su Telenor Play ads snimljeni pre 21.12.2012-e? :D

haha.. :) vip ima najveci ras... pa mogu i ja da odem na dno dna ... i da odluchim da cu da prestanem da vodim idiotske kampanje. I naravno da ce mi rast biti u usponu.

A ne znam sta ti znaci to za identitet.. telenor po nekim mojim procenama cilja na biznis korisnike..

haha.. :) vip ima najveci ras... pa mogu i ja da odem na dno dna ... i da odluchim da cu da prestanem da vodim idiotske kampanje. I naravno da ce mi rast biti u usponu.

A ne znam sta ti znaci to za identitet.. telenor po nekim mojim procenama cilja na biznis korisnike..

oko bolda:

hoćeš da kažeš da kampanjama za privatne korisnike gađaju biznis korisnike, ili da su im biznis korisnici važniji ..ili nešto treće?

sva tri operatera manje-više uzimaju u obzir biznis korisnike ponudama i zasebnim kampanjama

Pokrivenost 3g u gradu... Well, biće da je ne retko u pitanju funkcionisanje mobilne mreže u centru grada u radno vreme. I to ne samo u Srbiji.

Na šta mislim?

Ako ste korporacija, svakako imate tim knjigovođa i pravnika zadužen za "smanjenje" poreza (čitaj: izbegavanje istog). I taj tim će se sastajati u vašim prostorijama.

Ako ste korporacija koja prodaje proizvode čija je promocija zakonom ograničena, svakako ćete imati "strateške" sastanke na kojima ćete diskutovati kako da taj proizvod "kreativno promovišete" (čitaj: da "zaobiđete" zakon).

Ako ste finansijska korporacija, svakako ne želite da neki whistleblower razotkrije sadržaj sastanka na kojem se ugovara zakonom zabranjena insajderska trgovina.

Ako ste ambasada ili vladina institucija, svakako ne želite da poverljivi sadržaj sastanka u vašoj zgradi neko sluša u direktnom prenosu...

Ovo su samo neki od slučajeva u kojima domaćini takvih sastanaka pre početka sastanka "pritiskaju dugme" ometača radio talasa koji "ubija" mrežu mobilne telefonije u objektu u kojem se sastanak održava, ali neretko i u neposrednoj okolini tog objekta.

Po poprilično pouzdanim informacijama, predstavništvo jedne strane korporacije koristilo je takav uređaj u Beogradu još sredinom 2000-ih.

Osnovano nagađam da ovih dana u Beogradu mnogo koja domaća pokondirena tikva koja ima više od 3 računara u firmi i više od 5 zaposlenih, veruje da je njegov razgovor sa sekretaricom o nezadovoljavajućem nivou masnoće u jutarnjem bureku toliko važan i strogo poverljiv da i tada uključuje takav ometač, nabavljen "od ortaka koji ima neke šeme sa nekim Izraelcima", džiberski setovan da "ubije" mrežu u 10 okolnih ulica.

• 6 months later...

izvinite za off, jel" neko zna ko je autor spota za FYC, cini mi se da je isti radio i

i jos neke stvari. Davno bese Sarajevski nocni program ( crna ovca ? ) tada su prikazivali nesto sto su nazvali neobicni balet ili tako slicno, cini mi se da je ovaj lik snimio dosta toga.

Taj fazon da nešto u ambijentu prati ritam nije novo, nije originalno, nije retkost u TV spotovima od pre 20 i kusur godina. Pa šta? Mislim da je u konkretnom slučaju veoma korektno urađeno, čak je i taj Bajagin hit (od pre 20 i kusur godina) odlično legao u ovoj kombinaciji.

U svakom slučaju masivno bolje od Lukasa i Baklavice.