Jump to content

Logo

blazza
 Share

Recommended Posts

imam ja ideju!!

G i R mozes oblikovati kao glave kljuca.

To ti je par minuta posla, bykvalno.

...e onda ti ne treba taj linijski prikaz istog.

-onu uticnicu ostavi gde jeste, ali je okreni horizontalno- gde si video kod nas ovakav polozaj rupa? (Osim na lopovu)

-utikac je tu gde jeste, a kabel mozes produziti pa da se nastavi npr na slovo"A" od alati.

Kombinacija boja za logo mi ne lezi nesto- to bi mogao za tablu npr. (ali slova crna ili sa nekim autlajnom...)

I mogao bi tu narandzastu da eliminises.

ha? svidja ideja? ^_^

U can help my work by making a small donation of 10 $

... :lol:

Blažo,

Definitivno ti ne treba ključ kao element u logou ovde, dobar predlog ti je dao zklop. Ja bih dodao da recimo utičnica koja kada se okrene za 90 stepeni može da liči na slovo A. Inače, ovde je veći problem realizacija, trebalo bi da vežbaš korišćenje programa u kome radiš. Logoi se rade u vektorskim programima, a imam neki utisak da ovo nije rađeno u jednom od njih, ispravi me ako grešim.

Radjeno je u corelu i jeste vektorski.

Namera mi je bila da ljudi iz logotipa vide da se u toj radnji prodaju i elektricni i alati za cije koriscenje nije potrebna elektricna energija, zato ne bi sklanjao kljuc koji je formiran iz gajtana, po meni je to najvaznije u ovom logotipu.

Nisam imao vremena da ga doradjuem, probacu sa dugim fontom ili tako nesto, u svakom slucaju kacim cim nesto uradim.

• 3 weeks later...

@Trunks Ma i ja se zezam, hteo sam malo da te nalozim da se zapalis, ali vidim ne ide to tako lako :)

Za postavljaca teme: ono sto je misshole uradio je mnogo bolje, vodi ka minimalizmu koji je mnogo bolja opcija. Ili idi na minimalno kao kod predlozenog ili idi na neki 3D znak.