Jump to content
Bukinjo

Gray Scale apartment

Recommended Posts

Ja sam isto imala zamerku na grede ne na stub. Stub mi smeta pozicijom zbog ulaznih vrata ali izgleda da je on tu konstruktivni element i ne moze da se ukloni? A grede deluju neuredno dok je ceo stan sav cakum pakum i uglacan, nekako mi strce. BIlo bi mnogo bolje da su malo doterane kao i sam stub.

tj da se ispravim : em ljubomorni (iz toga citam nesposobni), em zaista nesposobni i za najblaze razumevanje arhitekture, estetike, savremenosti...

Budjo - stan ti je super.

Mislim da su svi bili konstruktivni u meri u kojoj shvataju arhitekturu, to je sve :) za dublje psihoanalize trebaće pomoć stručnijih izvora :)

Ja cu da budem kratak: Totalno bih ziveo ovde, cak sam i ljubomoran. :) 12 poena dodeljujem stolovima, 1poen, ako moram - i ja spot lajtovima u kuhinji. Cev mi uopste ne smeta, naprotiv. (da, kucaca masina - ako ti je deda bio pisar pa si je dobio u nasledstvo pa da mu ucinis - kontam, u suprotnom deluje mi nabijena u cosak. Mozda si zeleo da udaris kontru njenom nasledniku sa suprotne strane sofe). Sve cestitke i srecno!

Budjo sve cestitke na enterijeru, sto se mene tice sve je to lepo uklopljeno pogotovo za ''Gray Scale''. Jako mi se svidja ideja sa gusanom cevi koja je zaostala, kaktus u kanti kakvu je koristila moja baka za vodu iz bunara, malterisani stub i tekstura iza televizora, jos da pomenem detalj pisace masine i tako dalje, stvarno jedinstven dizajn i sve pohvale... Kuhinja ko kuhunja, ne vidi se nista posebno, bela boja koliko da ne zasmeta ostatku enterijera a tako i treba... Uklopio si i ozvucenje i da ne nabrajam sve sta u svakom slucaju mi se jako dopada... pozzz

Pozdrav kolege,

rekoh mozda se neko seca teme gde sam se raspitivao oko nekih betonskih podova i jos nekih detalja.

Sve to je prethodilo izvodjenju enterijera koji imam priliku da vam predstavim. Zavrsili smo ga pre 3-4 meseca i ovo su rezultati.

Gray Scale at FreshHome

Previse je praznjikavo, a posebno ne razumem zbog cega je luster iznad trpezarisjkog stola veci i akcentovaniji od onog iznad klub stoal u dnevnoj. Generalno su neprimereni ovom prostoru, kao kanapce da si ostavio da visi sa plafona. Detalji tipa rucki na plakaru kod kuhinje su mi isto losi. Ako si tezio minimalizmu, nisi ni trebao da postavljas rucke. TV je mogao biti okacen na izd. Namestaj je medjusobno neuklopljiv. Ok su materijali, ali stan u kom neko zivi, koliko god zeleo da bude minimalisticki i sveden ce imati neku boju, koju ce spontao uvesti u stan. JEdino sto mi se svidja je detalj sa onom nekom maskom. Sve ostalo je besmisleno.

Pa lepe fotke i odsustvo boja ne čini nešto minimalističkim - previše je ovde komada nameštaja na tako malom prostoru za tako nešto. Iskreno, jednog dana ćeš se i sam smejati ovom projektu :)

^^^

Jednog dana.....cemo na sve gledati sa setom, za 20-30 godina, ako nas uopste bude tad.

...

Realno, uopste nije bitno sta se kome svidja, meni se recimo svidja scandinavija i drvo, pa sta?

Uostalom, ako je neko nesto bolje uradio, po njegovom misljenju, slobodno nek postuje, niko mu ne brani.

^^^

Jednog dana.....cemo na sve gledati sa setom, za 20-30 godina, ako nas uopste bude tad.

...

Realno, uopste nije bitno sta se kome svidja, meni se recimo svidja scandinavija i drvo, pa sta?

Uostalom, ako je neko nesto bolje uradio, po njegovom misljenju, slobodno nek postuje, niko mu ne brani.

Najbitnije je dati konstruktivni feedback jer iz njega svi učimo :)

@Lucas, nisam to rekao, samo je cilj da svi unapredimo odnos prema feedback-u, jer on ima svoju ulogu - unapređenje forumaša ;)