Jump to content

IZBOR ZA LOGO GODINE - 2012.

DEDA_RUMA
 Share

Recommended Posts

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
REZULTATI GLASANJA

1. lunatico

bykOGKh.jpg

2. pjmaster

w1WfRcz.jpg

3. vld

a2xI5Lk.jpg

KONAČNA TABELA:
(prvi broj je naravno redni broj, odnosno plasman na tabeli, a drugi broj je broj ukupno osvojenih poena)
1. 68 lunatico
2. 48 pjmaster
3. 28 vld
4. 19 lisa
5. 18 Misshole
6. 13 DEDA_RUMA
7. 12 Jebivetar
8. 7 MIODRUG
9. 5 milosh034
10. 3 Marsovac1
10. 3 Nikotin
11. 2 fly
11. 2 Lazars
11. 2 misax
12. 1 djordana
12. 1 Dokblejim
12. 1 Miki07
12. 1 Trunks

lunatico, pjmaster i vld, - ČESTITAM!

HVALA svima na učešću i na glasanju. Još jednom čestitke za pobednike, a nama ostalima još jedna godina fore da učimo i popravimo plasman.

Kao i prethodne godine, sad možemo na ovoj temi da diskutujemo o svemu. O radovima, načinu izbora i svemu ostalom vezanom za "LOGO GODINE".

Hvala Johnny, hvala Misshole, hvala svima na glasovima! :)

Misshole, jeste Dax, vidjao si taj font sigurno u dosta prilika. Prilicno je rabljen font, ali mi je ovde nekako fino leg'o..

Inace mozda najbolji primerak ovde je logo pjmastera, ali mislim da je slobodno mogao da bude zenski bicikl :)

Cestitke pobedniku, i 2. i 3. mestu!

Moje misljenje je da konkurencija nikada nije bila slabija... pre sam bas ''lomila glavu'' kako da raspodelim poene, a sada jedva sam izabrala 3 rada...

Misax i Misshole... kvalitetni radovi, ali po meni to su vise ilustracije, nalepinice - nego logotipi. Ogradjujem je da je to moje vidjenje pojma logotipa.

Deda_Ruma... odlican logo, ali kao sto sam ti poslala i u pm:

https://www.google.rs/search?hl=en&clie...280&bih=857

pjmaster...tu sam ideju sa y vec vidjala, zato nisam dala 3 poena

lunatico... najkompletniji rad

vld... vidjala sam tvoje mnogo bolje minimalisticke radove, korektno ali za ne vise od 1 poena

ostalo... manje-vise razocaravajuce

Znam da cu sada izazvati verovatno lavinu negativnih komentara, ali mislim da bi nam svima malo vise iskrenosti

donelo napredak. Nadam se da ce i ostali obrazloziti svoje glasanje i kriterijume.

Konacno mogu da se ostave komentari :D

Prvo, cestitke pobedniku, a i svima ostalima.

Drugo, kao i lisa, misljenja sam da konkurencija nikada nije bila slabija. Jedva sam odabrao 3 rada da glasam. Ubedjen sam da je medju zonasima bilo i boljih radova, a zasto se nisu nasli ovde... ne znam.

Trece, misax i Misshole - mnogo gotivim vase radove, uvek se obradujem kada okacite nesto novo... ali ovog puta ste omasili temu - vasi radovi ne predstavljaju LOGO-e

Prvo, cestitke pobedniku!!! :)

Drugo, mala eksplikacija mojega :)

Ego je kada je covek u visinama, kada lebdi, upravo kao jaje koje lebdi iznad kasike prikazano na znaku. Covek se razbije kada mu se ego sroza, bas kao i jaje kada padne na zemlju + su i jedno i drugo jako teski za balansiranje u stvarnosti.

Logo nema veze sa kokoskama, hranom i sl.

:P

Jos jedared, cestitke Lunatiku, Pjmasteru i VLDu na kul radovima, skilu i kidanju znakova :)

Naravno, cestitke i svima ostalima koji su uzeli ucesce i na taj nacin podrzali ovo nase cudo - keep it on :)