Jump to content
civi

Smesni oglasi :)

Recommended Posts

hektor2

Eh, znam ja kako je to... :D

Meni je tako pre 10 godina na Canon S5 otišao flet kabl na rotirajućem ekranu, ali srećom, sve što je bilo na ekranu, bilo je i u el. tražilu... sve od stavke menija do previewa... i tako ga ja par godina koristio. Pitali me drugari zašto ne odnesem na servis, a ja: ma za koji će mi ekran kad sve imam u tražilu :D

Evo jos jedan se probudio iz hibernacije :)

--------------HITNOO------------

Na prodaju aparat CANON EOS 300D poluprofesionalni foto aparat u jako dobrom stanju. aparat je jako ocuvan samo je malo izlizan na hvatacu :D

rhNy7L0.jpg

Na fotoberzi, prodaje se stativ sa fluo svetlom 135w,a navedeno je da je LED, probah da skrenem pažnju, ali bacih bisere pred svinje.

Ko mi je kriv.

:huh: :unsure:

post-42836-1471980386_thumb.png

post-42836-1471980401_thumb.png

post-42836-1471980416_thumb.png

Sta reci.... profesionalizam . Valja ovakve stvari gledati karmicki, i tebi i njoj ce da se vrati ono sto ste dali :)

Samo gorak osećaj... Verovatno ona veruje da je LED unutra... Samo ne znam čemu oštrina. :blink:

Na fotoberzi, prodaje se stativ sa fluo svetlom 135w,a navedeno je da je LED, probah da skrenem pažnju, ali bacih bisere pred svinje.

Ko mi je kriv.

:huh: :unsure:

ne zelim da ulazim u raspravu a na osnovu cega ti tvrdis da je ovo fluo a ne LED. Iz iskustva znam da postoje spiralne led sijalice koje se spolja ne razikuju od fluo pa me bas interesuje na osnovu cega ih ti ralikujes jer ja sa ove slike ne mogu da kazem koja je sijalica u stativu

Nije smesno vec, nemam reci...

http://www.foto-berza.com/foto-oprema/obje...f2-8/pro/105419

Devojka/zena prodavala, pored ovoga na oglasu, canon 100 2,8 IS L macro za 300 eur i sigmu art 35 1,4 za 270. Dogovorimo juce gledanje, trebala da se javi.. vidim nema je u dogovoreno vreme i odem na oglase da nadjem broj da je pozovem.. kad vidim - od tri oglasa ostao samo ovaj.

Neko se jeftino ovajdio za lepe staklice.

Sinoc posaljem sms, naravno ne odgovara! Krajnje nekorektno.

Videh, ali mi je bilo mnoooooogo sumnjivo. U najboljem slucaju bi prosao tako sto bi ti "samo" oteli pare. Postoji i varijanta da te siluju i uzmu pare, ili pak da te siluju, ucmekaju i uzmu pare :D

Onda su vec nekog klepili i trose pare :D

Dogovor je bio da dodje blize meni da probamo a pare sam planirao da dignem u banci i promenim u eur i trange-frange na licu mesta. Bolje da izgubim hiljadarku na konverziji u bezbednom ambijentu jer je tu i lik sa pistoljem sa kojim sam na `dobar dan` jer placam racune, kod njih imam kredit itd.

Veci bi mi problem bila zena, dok ne refinansiram kartice; to bi tek bio ucmek i ses /zapravo duzi nedostatak istog/ :D

Nije oglas ali brate meni je ovo smešno, tip izgleda mnogo ne voli DZ i Refoto :D

Trenutno smara sa lošim fotkama iz naftalina u zatvorenoj grupi Analogna fotografija pa rekoh da vidim ko je bre ovaj, kad ono

:blink: :o

http://bit.ly/2dWvsuu