Jump to content
civi

Smesni oglasi :)

Recommended Posts

psi inace slabo vide i po danu a kamoli po mraku, orijentisu se pre svega po njuhu i sluhu :)

lik menja psa za aparat pa je to kao oglas za foto opremu :D

nikon D300S 600 evra!

Opis:

Kupih aparat da slikam dete. jedni kazu objektiv 16-85 ti je odlican, drugi kazu nikom ga ne bi preporucio...onda.. 18-70 ti je super, a drugi ma on nema stabilizaciju... uzmi 18-105vr.. hej pa on ima plasticni bajonet... mogao bi 18-200... ma on na 18mm i na 200mm nije bas najbolj a i kooosta... onda.. 17-50 f2,8 tamron ti je super.. ma nisi valjda lud da uzmes tamron uz nikon samo nikon objektivi... pa onda resenje koje mi svi preporucuju nikon 17-55 f2,8... pa taj kosta oko 700 evra...

Dosta mi je svega.

Aparat je kupljen od coveka koji ga je stvarno cuvao i aparat je u odlicnom stanju, skinuo sam mu zastitne trake preko guma koje je covek drzao jer nikonu one stradaju i stvarno su kao nove... Samo sto je stanje oko 60k ta je cena...

Eto toliko, ako je neko zainteresovan kontakt preko SMS-a jer mi je beba u stanu, javicu se kad nadjem vremena...

064-110-43-03

E da je to problem samo za D300s. Sta god uzmes (a da ima izmenjive objektive) nadjes se u toj prici.

I jos bih se primio na tu pricu da nije 60k a 600e, sto pokazuje da nije naivan ko sto hoce da se prikaze.

nikon D300S 600 evra!

Opis:

Aparat je kupljen od coveka koji ga je stvarno cuvao i aparat je u odlicnom stanju, skinuo sam mu zastitne trake preko guma koje je covek drzao jer nikonu one stradaju i stvarno su kao nove... Samo sto je stanje oko 60k ta je cena...

Ovo rade svadbarosi - ulepe aparat i objektiv a izvade mu dusu /pitanje da li je 60k okidanja/. Kad ga odmotaju ti vidis - milina, a on radio samo tako.

Da vidite kakvi su d200, ko iz radnje a zavesica prekida svaki drugi snimak :D Moj drugar uze jedan pa brzo menjao zavesicu.

Pre kupovine servis pa ondak na put.

Telo Nikon D2x ( manje od 48000 ekspozicija) prakti
no nov, izvanredne funkcije...
Nikon 18-200 DC VR I objektiv + UV filter ( eksponirao oko 130 puta!!!- besprekoran.
Senik (hood)za objektiv nov .
Memorijska kartica mini SanDisk 16 GB - nova, neraspakovana.
Strap Nikon D2x - nov!
Cena za komplet 2400 evra.

Samo ozbiljni kupci !!

Ovo je prilicno... duhovit oglas :)

Telo Nikon D2x ( manje od 48000 ekspozicija) prakti
no nov, izvanredne funkcije...
Nikon 18-200 DC VR I objektiv + UV filter ( eksponirao oko 130 puta!!!- besprekoran.
Senik (hood)za objektiv nov .
Memorijska kartica mini SanDisk 16 GB - nova, neraspakovana.
Strap Nikon D2x - nov!
Cena za komplet 2400 evra.

Samo ozbiljni kupci !!

Ovo je prilicno... duhovit oglas :)

Na ovaj sam se i ja prilicno nasmejao...:)

PFFF uzmeš 8 kartica od 32 MB i D800. :D I onda se ponašaš kao da si na fotkanje otišao sa velikoformatnom, recimo Linhof technica kamerom :D

legendarnia85.png

Al ga nahvali, svaka cast :D Samo jos cenu nije napisao (mislim da bi to bio najveci smeh u celom oglasu).

Pozdrav! MrBigJump.gif

Cesto vidjam takve oglase (legendarni i sl), i to je obicno za 10god. stare modele od 2-4Mpx.

Prosto ne mogu da verujem da neko moze da se prevari, nasedne na pricu (jedan od najboljih modela i pravi bolje slike nego noviji modeli), i kupi tako nesto.

ne znam za vas, ali ja stalno slušam od raznih "during the war" likova kako se danas ništa ne pravi kao nekada...

tako i ovaj, pokušava nekog da prevari na taj lažni sentiment...

Ne znam za cenu konkretnog modela na konkretnom oglasu, ali bih danas pre kupio nešto takvo polovno za 50-60 eur, nego ovo što sada valjaju kao novo za 70-80-90eur.

Ako ovaj na oglasu odvali cenu, svakako neće nikada prodati. Na tim našim oglasnim sajtovima svakako ima bar 75% robe iz kontejnera za đubre (ne mislim samo na fotoopremu) po sumanutim cenama i to tamo stoji samo da zagušuje sajt. Ali pojavi se često nešto fino po realnoj ceni. Ovi Canoni iz prvih Axx serija, ako su očuvani, uspevaju se prodati za 30-70eur (70 već za one poslednje valjane A95, A710...) i sigurno vrede više od ovog sada krša što valjaju kao novo po megamarketima za iste pare. Za nezahtevnog korisnika, sasvim dovoljno.

Moj stari A70 još uvek radi kod kolege s' posla, i ič mu ne fali. Ćale već par godina njaka (opet moj bivši) A610. Kolega je prodao nedavno svoj A610 za valjda 50eur. Nisu ovi jeftini novi išta bolji od njih.

E sada, kada se cenom novog odlepimo od 100eur (prema gore), već se dolazi do podnošljivo dobrih novih modela.

ne bi se složio nikako, po hipermarketima za 7000 prodaju L25 nikon 10mp, 5x zoom, objektiv ide od 28mm, ekean 3"...

svemirski brod u odnosu na A70...A85 ako mene pitaš :)

oglassmesa.jpg

Eto, meni je ovaj oglas i smesan i zalostan u isto vreme...

Ajd cene ko cene, objektiv i blic ceni skoro ko da su novi ali mi nije jasno sto je cena za komplet 150e veca nego da sve proda posebno?

Kad se izracuna aparat 350e, blic 250 i 70-300 450e to je 1050e a on za sve to umesto da napravi jos bolju cenu stavio je 1200e... I fora je sto nije greska posto vec 2 dana postavlja isti oglas 5 puta...