Jump to content

Smesni oglasi :)

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja anforcnetli nisam screenovao meni omiljeni, kada lik prodaje blic te veli (sa poznatog foto-oglas sajta jel):

Prodajem SB-600 kao nov, malo koriscen, bela lampa, u savrsenom stanju, nije koriscen za svadbe.

Kontakt: zikasvadba@glmljblj.com

(nije bio zika, nebitan lik ali ovo "svadba" uz ime u mailu mi je 100% ulilo sigurnost da nije bio na svadbama :lol: :lol: :lol: :lol: )

Imam ADD naravno, citam na preskok ko da sutra ne postoji a usput razmisljam o svacemu samo ne o onom sto citam... mislio da je ovo stara tema pa nisam ni listo od pocetka.

Pored ADD imam i THC i TIMMY i ostale poremecaje tako da budite nezni :P

Ljudi u Foto Kliku su mnogo ozbiljni, taj objektiv sa max otvorom blende je f8, tako da je onaj tekst na mjestu (vjerujem da su se tim tekstom ogradili, danas svako ima DSLR) Desava se da ljudi kupe objektiv, procitali su negdje da ISO uvjek mora bit na 100 pa se zale kako je slika crna a vidi se i ima svjetla :)

Usput sjecam se skoro da je lik prodavao 8mm fisheye objektiv jer mu je slika cudna po rubovima :D

slikanje iz ruke sa pola metra dugackom i dva kila teskom cevkom koja ima najvecu blendu od 8 na pocetku i 16 na kraju?

i onda tako drzis tu cev jednom rukom a drugom rucno fokusiras na 650mm, posto je MF only :D

jako su "ozbiljni"