Jump to content

3D demo reel

Hobi3Danimacija
 Share

Recommended Posts

ma nikad nije kasno, i ja sam u tom fazonu..

sledeci korak , sto da ne , uzmete on line casove pa jos malo unapredite svoje znanje

pozz , sve najbolje :)

Velika je čast kad je amaterski hobi rad zapažen od strane profesionalne vrhunske umetnice koja kreira zapanjujuće fotorealistične 3D radove na temeljima Akademije likovnih umetnosti, Chiron škole, SAE instituta i najboljeg portfolija.

Pozdrav:)

:blush:

U stvari najbitnija je zelja, volja i ljubav koju vi imate. I mene su ljudi omalovazavali, pa cak i ovde kad sam pocinjala da se bavim 3d om, jer sam imala 30 god, cetvoro dece, radila samo graf dizajn , jedno 6, 7 god,

i to po difoltu zvuci nemoguce.......

ali eto sve se moze kad se hoce, sad samo to radim u super studiu sa super ljudima,

tako da..nista nije nemoguce :)))

sve najbolje i sledeci korak : on line casovi :)

samo napred, pozzzz

:blush:

U stvari najbitnija je zelja, volja i ljubav koju vi imate. I mene su ljudi omalovazavali, pa cak i ovde kad sam pocinjala da se bavim 3d om, jer sam imala 30 god, cetvoro dece, radila samo graf dizajn , jedno 6, 7 god,

i to po difoltu zvuci nemoguce.......

ali eto sve se moze kad se hoce, sad samo to radim u super studiu sa super ljudima,

tako da..nista nije nemoguce :)))

sve najbolje i sledeci korak : on line casovi :)

samo napred, pozzzz

Najlepše čestitke za Vaš briljantan profi 3D uspeh. Hvala za ekspertsku podršku amaterima u popularizaciji kreativnosti i edukacije u High Tech medijima, sledeći korak napred su on line časovi!! Pozdrav :)