Jump to content

Urbane. . . (otvoreno za sve)

ivan959

Recommended Posts

• 2 months later...

^Često počnem da pišem kilometarski komentar o nekoj fotografiji koja me zaintrigira pa obrišem jer na kraju se zapitam koga li sve to interesuje u današnjem prebrzom i površnom svetu. Ostavim samo nešto u stilu - "Svidja mi se ova STELLANOVA", a sva ona "ali" koja su se nalazila u obrisanim redovima ostavim za sebe u fioci "moj put razvoja kao fotografa i kao konzumenta umetnosti". 😆 Ne znam zašto sam vam sve ovo ispričao, valjda jer sam željan te razmene mišljenja koja dovede do bržih odgovora, krivih ili pravih, na pitanja koja sebi postavljamo... Al nema veze, sve se mode menjaju i vrte u krug, pa se nekad možda ponovo vrate i stari dobri razgovori među ljudima sličnih interesovanja. Do tada, živi i zdravi bili! 🙂

• Like 2

Ne mogu sad da nadjem taj clanak, uglavnom da parafraziram autora:

"Nobody cares about your photos nor your comments... really".

Uglavnom interesantna prica bese, i bas pise o tome kako je sve otislo u nekom pogresnom pravcu, gde se u ovom modernom 21-om veku, "zivot" fotografije na ekranu meri u sekundama, gde se od kolicine shodera koja se tura konzumentu u grlo dobra fotografija jednostavno izgubi, ili je jako tesko videti. Algoritmi nam ubise sve, pa i volju da se izrazavamo bilo kroz fotografiju ili razmenu misljenja.

Eto i ja napisah svoje i tako... ajd.

• Thanks 1