Jump to content

Urbane. . . (otvoreno za sve)

ivan959
 Share

Recommended Posts

Ne znam ni ja, iskreno, nije da nisam razmisljao 😃 Cak sam je i klonirao na BW horizontalnoj (drugi prolaznik). Ali cini mi se da treba da se vratim tamo, djeluje mi da sam mogao ovo znatno dinamicnije da nisam picio po simetriji, vec da sam bas trebao kontra, da bacim teziste na trecine i razdesim dinamiku. Probacu

• 4 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5/29/2022 at 10:29 PM, krkojzla said:

@Abishai Mene se svidja, samo ovaj "moderan" tramvaj malo kvari atmosferu 😛

Hvala. Ne znam zasto sam ga ostavio jer sam imao jos jednu gde je prosao i bez tramvaja je... sta li sam se istripovao u tom trenutku, ne znam haha

• 2 months later...
  • 1 month later...

^
Ne zameri ali moram da pitam i iznesem misljenje... Nije da je sad to sve nesto monogo bitno al me zanima jer mi pada na pamet da postoji nesto sto je ne vidim i ne razumem sto fotografiju cini dobrom.
Kako je nastala ova fografija ? Zasto je snimljena ova scena bez po mom vidjenju sustinsko sadrzaja, nekog narativa koji se ocekuje od ulicne fotgrafije ? Uz to sto mislim da fali, ili jednostavno ja ne vidim, ovaj auto sa desne strane tako je nezgodno presecen i ova gospodja u prvom planu uz auto zalepljena za ivicu kadra da cak i da ima nesto zanimljivo u ostatku fotogafije ne bi moglo da dodje do izrazaj u potpunosti od ova dva elementa koji su tako postavljeni da previse paznje privlace,