Jump to content

Borcansko jutro

milosducati

Recommended Posts

Ispravljao sam i horizont ali mi uvek nesto bude nakrivo, tako da sam za sad ostavio ovako, ne mogu nikako zbog magle a i kucice da odredim da li je ok ili nije, mada mislim da je kucica nagnuta malo zbog distorzije objektiva a to nisam ispravljao pa cu probati,mozda nesto bolje dobijem...

Trecu kad sam fotka mislio sam da cu uspeti sunce da izvucem u acr-u i naravno nisam, ali sta je tu je. Imam jos dve tri slicne kao ova cetvrta tako da ce biti mozda jos neka zanimljiva ali ne mogu obecati. Malo sam zurio sto vise da obidjem i da napravim sto vise fotografija dok je sunce jos izlazilo i onda nijedna nije do kraja lepo odradjena i sve malo zbrzano ali sto bi rekli danak neiskustvu...

Jesi li mislio na nesto odredjeno na cetvrtoj sto sam mogao uraditi ili...

Odlicne sve, naj legla 3 i 4.

PS. Pre bi legao naslov "Kotežsko jutro" ;) a inace si Jojkić odlicno očistio od koje'kakvog djubreta! Mora da si pecaroš kada tuda prolazis tako rano, ja tuda idem mnogo kasnije kada nema ove magle pa i nije tako zanimljivo za fotkanje :rolleyes:

Nisam pecaros ali sam ih video dosta ako se racuna :D. Nista nisam cistio malo sam vise setao a djubreta ima bas dosta kao sto se vidi na sestoj u daljini. Ja sam Zemunac i prvi put sam setao tom obalom tako da se izvinjavam Kotezanima, nisam bas bio siguran kojem delu pripada ;)