Jump to content
Raz

OverClothing.com

Recommended Posts

Woocommerce, jesi preradio neku temu ili je sve from scratch?

Jednostavno i lijepo, dobar rad, fini efekti svakako, dobro rasporedjeno.

Mana, sarene slike i sarena pozadina ne idu.

Odradi nesto u PS sa pozadinom da je ublazis i bice ekstra.

Po meni zanimljivije je sto nije centriran sadrzaj samo pozadina mora biti blaza definitivno.

U svakom slucaju 9-ka (od 10) od mene zbog pozadine. :)

Ni ja ne vidim potrebu za centriranjem.

Imam par juzabiliti sugestija:

- Na home stranici mi nedostaje neki call to action! Nisam znao sta ja tu treba da radim. Znaci neki "shop" prst-u-oko button bi bio pozeljan, a pogotovo sto je navigacija maltene nevidljiva.

- strelice na slajderu se ne vide ako je tamnija fotka. Neka pozadina strelice ostane crna, ali onda neka sama strelica ima neku svetlu boju, a ne providna.

Inace lepo, malo drugacije, svidja mi se. Jedino sto me plasi kako bi izgledalo i funkcionisalo da ima gomiletina proizvoda sa kategorijama.

@oOknelovOo

Da vrlo diskutabilno ali Pikaso je to zamislio da bude asimetrično.

@pebas

Da Woocommerce je u pitanju i sve je custom na nekim delovima i previše custom. Odličan plug za WP preporučujem ga svima.

Imaš pravo za tu pozadinu. Ona će se menjati i u jednom trenutku će sajt verovatno biti centriran i responsive.

@Trunks

Ja sam navijao za neke štikle, mokre majce i plodne novosadjanke al jbg ovaj oće hipsteraj.

@Vili

Imaš pravo za taj action btn. Verovatno će se popraviti situacija kada dodje blog i kada se promeni slajder koji bi onda trebao da linkuje na odredjene evente i akcije.

Što se tiče strelica nije bila ideja da se bilo kako akcentuju i dizajn je radjen na svetlom slajdu pa isplao ovako.

Ako ikada dodje go gomile proizvoda sa kategorijama biće i drugi sajt.

@0304

Hm ne znam iskreno.

Hvala svima na lepim i konstruktivnim komentarima.