Jump to content
6ar

jesen u planinama

Recommended Posts

Lepse od ostalih su mi 1, 4, 7, 8 i ova bonus sa iglicama a posebno se izdvaja br. 3 mada je steta sto se "skulptura penjaca" svojim gornjim krajem zalepila za ram.

Prve tri vrhunske, ostale odlične :-)

Vidim da si na trećoj zavrnuo blendu ali ako imaš stativ pri ruci onda opališ dve slike, jednu sa fokusom na drvetu i jednu sa planinom. Posle to složiš i karamba.

slemenova špica je poznata i po tome da se tamo zadržavaju ovce, što znači da je taj vrh poprilično posran, da bi dobio sliku 3 i 9 morao sam da legnem u govna koja su sad barem suva i pomzrnuta, okvir na slici broj 3 je visok svega pola metra na neugodnoj poziciji, puče kičma, bole leđa i noge isto važi za sliku 9 tako da nažalost ovde nema šanse da se radi sa stativom

evo još jedna serija

1. 6.54 već drugu godinu vučem ljude sa sobom gore u rane jutarnje sate, u kolima uvek gunđaju, kad hodaju gunđaju, kad dođu na vrh običajno ušute

dsc3958.jpg

2. 7.15 ariši u tami

dsc3995.jpg

3. jezera ili bare

dsc4360.jpg

4. ariši u prvoj svetlosti

dsc4568.jpg

5. zavuci se ispod ovog i dobiješ sliku 9 iz prve serije

dsc4868.jpg

6. isto kao slika 3 iz prve serije

dsc4925.jpg

7. i obavezna sa ovim panjem koga je obradio grom

dsc4943.jpg

Sjajna serija. Ne znam od koje da počnem prvo pa je onda bolje da ne počinjem uopšte. Svaka mi se dopada na svoj način, neke bih posebno izdvajao ali kao što rekoh... ;)