Jump to content

baner-logo

Recommended Posts

Ovo sam radio kao baner-logo za sajt posvecen trance (citaj vrsta elektronske muzike)...

da sajt je naravno www.psygarden.org

rad nije prihvacen pa me zanima sta vi imate da kazete na tu temu pozzz

post-2683-1135118613.gif

post-2683-1135118436.gif

hmm trance loodilo blago tebi ocu ja to da radim :angry: hehe pa ono nije ti bas

najbolje rešenje...ubaci trancerske boje ono roze, zelena, orange i sve to da bude

fluroscentnoooo...a znak kao znak je suviÅ¡e tipiÄan..to je kao chemical trip..mojne to..aj malo veselije brže istripovanije...ipak to je tranceee :rolleyes:

ja bih ti predložila loodu zelenu boju umesto plave...e da i razmisli o tipografiji..

Da tema je maksimalno zanimljiva..... uopste trance kao vizuelni fenomen

sto se boja tice... namerno sam ih skresao jer kapiram da mi to luuuudilo boja koje je neartikulisano (a uglavnom je takvo) smeta... nisam siguran da sam jos na tom nivou da mogu da se zezam sa tako ozbiljnim stvarima...

pozz svima :D

E da ono sto mene zanima jeste kako stoje stvari sa psychedelic dizajnom i artom kod nas (bar medju nama neafirmisanima posto to zvanicno za srbiju ne postoji)...

Ja se uzasno lozim na to, plakat sezdesetih, Wes Wilson, Rock Griffin itd.

Iskreno uzasavam se, bar na plakatu ove minimalisticke tendencije, suvise mi je to sterilno, mrzim ciste povrsine boje bez teksture, ravne linije i geometrijske oblike, uostalom to i ne postoji u prirodi...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...