Jump to content
gatto

W/NW Nek se kotrlja

Recommended Posts

Momci iz Dresdena, imaju svoj klub MZ oldtajmera i ljetos su bili na Balkanskoj turi Zagreb, Sarajevo, Beograd, Skoplje :D

stock-photo-20461927-lada-niva.jpg

doktor mlad hrabro pitchy kroz baricu

stock-photo-18484785-bangkok-cityscape.jpg

bangkokljani pitchidu by autima i idu u bangkok (zakljucak - pa vech su u bangkoku, nisu morali da krechu :) )

stock-photo-15548141-old-car.jpg

"deda" opel se odmara u jednom muzeju.

stock-photo-4560903-driving.jpg

doktor stao hrabro da povecha vlaznost zlatiborske zemlje :D

Jadne Jugise. Ja stvarno ne kapirm mindset vlasnika koji napuste auto. U krajnjoj liniji, valjda je isplativije dati ga na otpad, nego da skuplja prasinu i zauzima parking mesto negde?

Vrlo rado bih odslepao nekog napusteni Yu(doesn't)go i vise mi ne bi bilo dosadno - i kad bih ga utegao imao bih auto koji je stalno u kvaru. :lol: A i ono, ucinim dobro delo prema automobilu*

/rant

Izvinjavam se za davljenje glupostima, bilo je jace od mene.

*...sta, ne mogu da ucinim dobro delo nezivoj stvari? Nisam dobio tu poruku.

Poslednje tri Yago dobre, za seriju "tri u red". MIODRUG-e, ova tvoja bi mogla neku lepsu (ne znam kakvu) obradu dobiti, mozda i sa bojama...

Hvala, koleza amaNS, i pozdrav za Nacionalnu klasu.

Probao sam u boji, i predomislio se posle c/b, zeleni kanal; maskirao je neki krš u garaži,

i ugasio zadnju svetlosnu grupu.

Na prvoj mi se svidja nebo, bas je dobro ispalo :D

A na drugoj bi mozda fokus stavio na bajs, pre nego na lanac, mada nije ni ovako lose. Nebo, jos bolje. :D

Za nebo se malo shalim, naravno, iako ne bi trebalo :D

Svidja mi se naslov za prvu i te "kishne boje" na obe.

@ivan959

Plavi voz je odlican!

Na prvoj mi se svidja nebo, bas je dobro ispalo :D

A na drugoj bi mozda fokus stavio na bajs, pre nego na lanac, mada nije ni ovako lose. Nebo, jos bolje. :D

Za nebo se malo shalim, naravno, iako ne bi trebalo :D

Svidja mi se naslov za prvu i te "kishne boje" na obe.

Da, generalno se slažem sa svime napisanim, ali (uvijek postoji ali jelte :))...

Prva je bila brzinski test aparata i studio koji je razvijao negativ i napravio sken nije baš vješt u tome.

Za primjer recimo taj isti studio mi je uništio jedan cijeli cb film jer je praksikantica slučajno stavila u aparat za C41 proces :) i ladno razvila kao kolor.

Na drugoj su uvjeti bili koma...kiša+stari zenit na kojem pola toga radi a pola ne, objektiv koji ima manualan fokus i ekstremno je teško pogodit ako ne zašarafiš blendu. Uglavnom fokusiranje napamet + što sam sav bio mokar + kiša + žurba jer je to bio kao neki foto natječaj u kojem dobiješ teme, imaš nekoliko sati da napraviš zadaću i predaš film :)

Ne moras da citiras post iznad svog, mada to ce ti i urednici vec reci, malo stvara konfuziju i pretrpava temu.

Povlacim sve gore recheno (osim onog sto mi se svidja), samo zato sto pojma nemam sta je C41 proces i zato sto sam bio brzoplet i zanesen fotkom, uopste nisam pogledao opis ispod :D

stevann-ova serija otkida :) i Doktorova lada sa mladim Doktorom u istoj ;)

Evo jedne sa prošle Balkanske Minijade u NS-u, tačnije na Čenejskom aerodromu

9167873781_c0d67b09ab_c.jpg