Jump to content

Minimal Caricature

extremlity
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ja sam Mosi, i nemam zavrsene nikakve likovne niti umetnicke skole, tako da nemojte biti grubi u ocenjivanju. Sve sto radim je nasledno - implantacija mozga i ruke. :P Shalim se. Imam Blog na koji stavljam karikature (dole prilozene slike) obicnih ljudi i poznatih licnosti. Posto je na pocetku bila navala besplatnih karikatura, nisam stigao puno poznatih licnosti da uradim. Sve u svemu zacin C :) Evo bloga http://minimalcaricature.blogspot.com/ ako neko zeli slobodno na dnu bloga ima formu za popunjavanje besplatnih karikatura, neka popuni i neka ceka na red posto je poduzi, a ako neko zeli da kupi sliku u roku od dan ili dva neka me kontaktira putem emaila digitalnekarikature@gmail.com , mada sve vec pise na blogu. Sve je radjeno u kompjuteru sa grafickom tablom. A sada radovi.

Keljoni.jpg

Hanana.jpg

Brraconi.jpg

Tommy69.jpg

Jay%20H.%20Dee.jpg

Starr%20Scream.jpg

Grizzli.jpg

Alexy.jpg

Tedi.jpg

Nanda.jpg

gasha.jpg

Njaca.jpg

Sofija.jpg

Johnny%20Depp.jpg

Maxa.jpg

nina.jpg

Xequte.jpg

Vlatzy.jpg

Extra Mosi ;)

I ne trebaju ti klasične škole, sad sve što želiš da naučiš imaš na netu, uči od pravih majstora, a ne ovdašnjih dunstera.

B)

Hvala hvala, najvise ucim na greskama. tako da sam ih sveo na minimum ili da nazovem Minimal :D e sad ako nekog interesuju malo komplikovaniji crtezi imam i toga ovde http://digitalnekarikature.blogspot.com/ na pocetku su bili neki shmokljavi radovi ali vremenom sam nabudjio tehniku :)

Wow!!!

Stvarno sjajne stvari..ti samo nastavi, kao sto reko Corto - mozes sve sam da naucis ;)

Dodji na salon stripa da crtamo i da se druzimo covece.. :)

Cheers,

D

salon stripa? ako je to neki link na DZ moracu da pretrazim jer sam danas upao ovde. A ako je po Bg, opet nista, ja sam u Nis. Nemam nista protiv druzenja

^ Ako se ti ne trudis ne moze tebi ni Bopg, a ne skola pomoci ;)

Dopada mi se. Jel imas mozda karikaturu nekog poznatog?

Medju ovim prilozenim slikama je Johnny Deep. A na blogu imam par likova iz serije Game of thrones, i jos neke likove. Hvala

• 3 weeks later...