Jump to content

Recommended Posts

Dal ima smisla da ti kazem nesto sto i sam znas, da si trebao najmanje jos jednu podeksponiranu da napravis kako bi spasio ove hajlajticne povrsine :P Malo si i kloniranje odradio "aljkavo" selektivno... Sve ostalo sto bi napisao vise je subjektivno.

Svidja mi se kako si resio kadar :)

• Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ја бих гласао за другу. Е сад, око образложења имам проблема. Можда зато што ми на првој јако смета онај комадић неба у горњем десном углу и што је на првој доња половина некако хаотичнија (нпр. један

Druga je bolje, konkretnija, bez suvisnih detlja koje je naveo kolega @Zlacun. Jos da pohvalim  94. Spomenik Petru Kočiću dobro si ovo sve uklopio pre svega idejno, a sto se realizacije tice jed

Druga, jer je jednostavnija.

• 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ništa, evo da potvrdim :lol:

Btw lepo sve to deluje ali meni generalno najteže kod ovakvih motiva ide umanjivanje WB razlike, ne volim da ostavim originalnu limun-žutu grada i cijan-plavu neba. Onda provedem veliko vreme u maskiranju i nikad nisam sasvim zadovoljan.

Bas fina tema, jos finije fotke :)

Nekako umirujuce deluju, svaka cast.

Hvala, a sledeci put se onda javis kad si u BL :P Mislim da sam te prije godinu ili tako nesto iz busa vidio :)

@Jo, muku mucim sa monitorom (opet, mislim da je ovo ko zna koji put da sam u tom problemu), tako da je vjerovatno do toga. Novi mi je laptop, a kalibrisan sa windows tool-om :(

Sto se nocne ili ne-nocne tice, sakupljam gradju za neku fotomonografijicu BL, posto nikad nista takvo nije napravljeno, pa bih malo da saram, jer sam shvatio da mi je vecina nocnih. A imam i par njih koje su objektivno bolje da se urade u neko drugo vrijeme, al obicno ili ja, ili vrijeme, ili mjesto nije pravo :)

@yagodinac, to samo mogu da se slozim, ne mogu da ga navucem da izgleda skroz kako hocu, tako da uvijek ostanem najblize sto ja znam da doguram :(

Ova kockica kadar zakiva, ali ima mnogo mesta koja gore, bez detalja, i ove duhove nije da nisi mogo da resis... Ovo je verovatno scena sa bas velikim DR, trebao si da pravis vise snimaka da bi sve bilo kako treba, nema potreba da sve ovako ljasti, nije na fotki las vegas, a moze i da ljasti ako tako hoces ali ipak sa detaljima. Kolorit se i meni dopada.