Jump to content
Freak Inc.

Pun kufer marketinga

Recommended Posts

nema u svakom bas vremenu link za kolumnu...

da li je na onom seminaru, art direktora, na nadezdinom predavanju bila mozda neka ideja o kreiranju nekog bloga...

pozdrav Freak... welcome back...

Thnx. Good 2B back.

Naravno da nije bilo ni reci o tako necemu kao sto je blog. Drugo, ona mi se ne cini kao zena koja bi se na taj nacin exponirala. Uostalom, vec neko vreme zivi povuceno na selu, a u BG dolazi samo kada ima posla...

Ali, zato je Zona tu. Ovo sam i zamislio kao inspiraciju ljudima koji imaju nesto da kazu o losem advertajzingu, neka vrsta NeZelimDaBudemUNjemu ogledala svakome od nas...

mislim da je ovo ubedljivo najlosija Nadezdina kolumna... sve sto okacis ovde trudim se da procitam... ali jbg... ovo mi vise lici na Tijanicevu/Tirnanicevu kolumnu pre nego njenu...

steta... a ima toliko drugih tema za pljuvanje... nadam se da ce uskoro na stari put...

Pazi... Slazem se, pa i vise od toga! U poslednje vreme se mnogo politizovala. Kako sama kaze, ova Vlada je kriva za to, ali ipak... Cak se pojavila i kao deo nekakvog udruzenja feministkinja protiv exploatacije zena+prostote u advertajzingu, i to sve sa (cini mi se) Kajganickom, ili nekom slicnom...

Jbg...

Enivej, posto se poslednja dva kufera nisu dala linkovati, okacio sam ovaj, da ispostujemo kakvu-takvu dinamiku.

Bajdvej, eto idealne prilike da se neko odavde osmeli da kaze nesto olosim reklamama...

uh, ovo mi je bas kao neka zadusna baba koja sedi ispred kuce i pljune svakog ko prodje. Ocekivala sam mnogo vise od nje.

Pogledao sam tekstove onako random. Zaista, ne vidim ništa eksta interesatno/inteligentno u ovim kolumnama. Totalno sterilno, nemaštovito i dosadno, uz obavezne dnevnopolitičke komentare.

Mislim, Džamićevim kolumnama iz devedesetih ni do koljena...

kolumna je tu... bilo to interesantno ili ne...

FreakInc nas obavestava kada je nova okacena, jer Vreme ne kaci bas svaku... tako da na izvolte...