Jump to content
Sign in to follow this  
zarkos

Cannes Lions 2012 Awards

Recommended Posts

Isto mi nije jasno za Chipotle

Plus da međunarodna publika da 2 nagrade za "small business day" mi takođe nije logično, moj komentar na tu kampanju je bio "dobro ste se setili da ne treba sve da kupujete u šoping molovima"

Nepravedno zapostavljena kampanja za onu biblioteku, jako dobar psihološki kejs.

Unhate mi je jako dobra kampanja i kejs za nju mi je mnogo bolji koliko je efekta bilo jer je outdoor trajao samo jedan dan, iskreno sa onako slabom outdoor konkurencijom, UNhate-u bih dao i outdoor sigurno. Ipak dobili su za print, mislim da je tu print ads bio najmanja komponenta.

Ona latinoamerička pesma kao PR kampanja mi je potpuni win, zasluženo su dobili nagradu.

Jao da! Zaboravio sam na Small Business Day. I meni je totalno bezveze ali kapiram da je to zbog klijenta (American Express).

ništa živo otpratio nisam ove sezone: nit'uži izbor nit'pobednike

trebaće mi par dana :lol:

Meni mame npr. nisu ništa specijalno. Neke veće ideje teško da ima, sve je do srceparajućih svakodnevnih scena, kamere i montaže... Uspelo je da dočara emociju, čula sam šmrc-šmrc tu i tamo kao reakciju, ali moje čelično advertajzing srce osta netaknuto! :) Medved i Direct TV simpa.