Jump to content

Novi dizajn

Mechanic
 Share

Recommended Posts

Pre nego što počnemo da komentarišemo, ne bi bilo loše da kažeš malo više o sebi i o sajtu da bismo znali kakve ti sugestije trebaju. Da li si ti dizajner ili programer? Dizajn samo iz hobija ili želiš u jednom trenutku profesionalno da se baviš time? Koji je cilj ovog sajta?

b4blue, ne razumem poentu tvog komentara?

Trebao si reci ne svidja mi se to i to, a ne digni ruke od toga, tako da to zvuci malo bezveze. :D

Trunks, oba sam. Sto se tice programiranja samo PHP radim, java script ne pisem, ali umem bez problema da ga koristim.

Amater sam, nisam profesionalac, tj. ne zaradjujem za hleb od toga za sada, ali mogu slobodno reci da znam vise od nekih koji sebe nazivaju profesionalcima.

Nadam se da te nisam uvredio jer mi to nije bila namera. Dizajn je mnogo loš pa sam pretpostavio da ne može biti bolji od nekoga ko nema osećaj za to. Ja sam mnogo grešaka napravio misleći da mogu nešto da odradim. Ne treba sve raditi sam. Nismo svi sposobni za sve.

Ne, nisi me uvredio, naprotiv, dao si mi stimulaciju za dalji rad.

Iskreno, više volim kad mi neko kaže šta ne valja, nego da kaže nije loše i ćuti...

Ništa lično, ali tvoje reči ne mogu imati neku težinu, pošto ti je prošla poruka sedma po redu na ovom forumu,

te mi se čini da nisi kompetentan da daješ komentare "jako loš" i "nemaš smisla".

Evo nekoliko stvari koje su meni zapale za oko:

- Slika na vrhu ti je "spljosnuta". Ako bas zelis tako nesto da koristis, slobodno povecaj visinu tog dela, bolje to nego da je ovako ubacujes

- Login Registration Password forgotten - ovo, kao i ostale linkove stilizuj, trebalo bi lepse da izgledaju

- Nemoj da koristis <br> za razdvajanje elemenata, koristi margine u css

- Tekst ubaci u paragrafe

- Jedna mala ispravka za sadrzaj

"Did you know

... that vampire is the only Serbian word that is used everywhere in the world?"

mozda ovo vampire da stavis u "".

Sto se ostaloga tice, meni moze da prodje, iako ima jos sitnica koje mogu lepse da se urade, ali to je vec stvar ukusa. Ne odaje mi utisak fantasticnog, ali opet uz malo ispravki, moze da izgleda lepo.

Poz

b4blue, onda mi je drago što sam među prvima čiji si rad prokomentarisao ovde, i nadam se da će ti se ubuduće moji radovi sviđati.

markoni.cfe, hvala, jedino što nije uvek moguće je radzvajanje elemenata putem css.

... jedino što nije uvek moguće je radzvajanje elemenata putem css.

Ne razumem? Kako nije moguce?

tag se koristi samo i jedino za ono za sta je izmisljen - prelazak u novi red teksta bez razmaka (line break). Sve drugo je pogresna upotreba!!! Upamtite to!

HTML elementi se ne razdvajaju

tagovima!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...