Jump to content
DEDA_RUMA

Vasi najnoviji radovi

Recommended Posts

Ovo je negde između probe i WIP-a, nitamonivamo, ali me zanimaju vaši komentari.

Nema neke revolucije i prevelike inventivnosti jer sam dobio tekst i smernice kako bi to trebalo da izgleda a ovo je moja interpretacija.

1-small.png

1

2-ppc.png

2

3-ppc.png

3

4-ppc.png

4

5-ppc.png

5

Evo nesto i od mene..

vKOwiZP.jpg

Djasvi, bas je americki.

Mozda je za nijansu mogao biti nadrkaniji(da oprostite) :ph34r:

Recimo, desna ivica na kacigi je mogla biti svijetlija, gornje polovine tipografije takodje, mozda jos na par mjesta tako neki odsjaj.

Pozdrav svima.

Ja sam kolega sa fotografskog foruma, inace se ne bavim nesto puno dizajnom, mada se igram u poslednje vreme :).

Evo jednog novog rada, malo komercijale (photo+design), pa vas molim da me posavetujete i date svoje misljenje...

Ideja je bila da poster izgleda kao filmski plakat..

yehn.jpg

Pozdrav,

Djole!

Djole, ovaj treci s leva kao da ima nesto na glavi. Nesto si tu zeznuo kod izolacije :)

A jes vala, prvo sam mislio da si zabrljao frajštend, a sada mi liči da nisi obrisao donji lejer kada si pomera i pasovao. Skloni mu to kapče bre :D

Sto se fotke tice - u tehnickom smislu - odlicna, ostrina svetlo i tako to.

Sto se tice kompozicije na fotografiji, meni na prvi pogled ne izgledaju kao grupa ljudi sa istim ciljem, ljudi koji pripadaju istom timu. Gledaju na razlicite strane i krecu se u razlicitim pravcima. Takodje, ne vidim ni jedan razlog da stoje koso. Nisi dobio nista na dinamici. Bez obzira sto prate one kose forme koje su mi u principu ok. Ceo poster mi se prevrce na levu stranu nekako.

Ideja -

Da nije veb adrese, ne bi bilo ocigledno da se radi o bendu, izmedju ostalog i zbog gore navedenog.

idejno resenje ne asocira na muziku. izgleda mi kao poster za modnu kucu, u smislu, "nije sve jedno sta cete obuci", ili "koja budala je rekla da odelo ne cini coveka" :lol: ;)

Kompozicija u graficko/dizajnerskom smislu -

gornji head je visak, donjem treba ostaviti vise mesta da "dise", bez svetle slajfne koja skracuje poster. sitan tekst u gornjem desnom uglu treba prelomiti centralno da zauzima manje prostora po vertikali, i koristiti neki condensed font.

Svetli patern u pozadini mi se dopada.