Jump to content

Vasi najnoviji radovi

Recommended Posts

• Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma moze i raiffeisen bank, oni bolje placaju - VALJDA! :)

Ja bih malo "MASNIJA" slova u naslovu i to bez onih egipatskih serifa a ove tastere bih jos malo vise izbacio iz reda.

P.S.

Boja pozadine nije toliko bitna, ionako su politicari "namazani" svim bojama a u sustini sadrzajno totalno bezbojni a i svidja mi se sto korica po boji asocira na dummers ediciju :D

^ Svidja mi se korica, samo mi nesto slova naslova ne stimaju. Mozda malo deblja i normalnija, ova su mi previse neobicna. Slova bih jos malo "uneredio", za nijansu povecao znake na tastaturi i malo sve prema gore pomjerio jer je ovaj tekst dolje preblizu rezanja.

Sad malo rizikujem da krene flejm, ali cini mi se da se na nasem govornom podrucju slova na rikni citaju odozdo prema gore, a ne obratno. :)

• 3 weeks later...

Ovo mi je super :)

Ručni rad:

"Twine Home Store" se bavi izradom i prodajom unikatnih komada nameštaja i raznih sitnica za "po kući".

U njihovu prodavnicu u Volombiju (Wollombi, AU) nedaleko od Sidneja mušterije mogu da svrate da popiju čaj i kupe ponešto od ručno pravljenih artikala.

Twine je tanki kanap. Klijent je hteo nešto što se uklapa u grungy fazon, što bi moglo da se uspešno koristi kao žig, odnosno gumeni pečat i da se uklapa u celu njihovu priču čajdžinice i prodavnice.

Evo vam dajem ovde celu pričicu, od oblikovanja kanapa do prerade za logotip, korporativnih boja i simulacije za pečat:

6N4Kq.png

UKGBK.png

iXZQf.png

LiQPC.png

xQa81.png

• 3 weeks later...