Jump to content

334n

Issene Namelok
 Share

Recommended Posts

Hvala ljudi, ne znam ni sta da odgovorim.

Neocekivano su dobri komentari na film do sada, iznenadjeni smo.

Napisacu ovde onda par tehnickih detalja :)

Snimano je sa 5dm2, od objektiva 24-70 2.8, 100 2.8, 70-200 2.8 i fisheye 2.8 (samo jedan kadar).

Skoro sve je snimano nocu (osim kadrova napolju i kada izlazi).

Lupali smo kinesko svetlo od 1000w sa terase na prozor pored kompjutera i pomerali ga da damo utisak da je drugo doba dana :)

Novine smo odstampali na obicnom a4 papiru, zaheftali, malo ih sutirali po dvoristu, prljali, guzvali.

Imali smo "fail" dan kada smo jurili po gradu mesta koja izgledaju napusteno. Na kraju smo nasli lokacije, dosli tamo oko 4 ujutru i cekali da svane. Cak i tada je bio problem.

U frizideru mozete da vidite jos 30 heinz preliva za salatu koje smo dobili na promociji za svaku konzervu pasulja koju smo kupili :)

Ovo je dobro.

Svaka čast.

Biće od vas nešto.

Neću da budem prepametan ali imam savet.

Ili krenite sa nekom ultra otkačenom reklamom (nema veze da li je naručena ili ne) samo je uradite ili krenite se pravim filmom.

Samo napred.

• 3 weeks later...

Impresivno.

Držalo mi je pažnju svih 13 minuta. Ima potencijala za vrlo dobar dugometražni film. Anonimni 331N

A najgore je, što takav rezultat i nije nerealan.

Srećom tehnologija nije naivna. Ili se ja tešim time.

Može se komentarisati sadržaj, scenario, kadrovi, animacije, kraj... Ali to je što je.

Ovo je odlično, davno ne videh neku domaću DIY varijantu, a da je ovako dobro. Odlična izvedba i što je još važnije dobra priča. :D Trebalo bi da ovakvih stvari bude što više, umesto uobičajnih domaćih socijalno/smaračkih filmova. :rolleyes:

Koliko vam je vremenski trebalo da ovo snimite ?