Jump to content

FMX

MONTYBAND
 Share

Recommended Posts

Ja bih rado isao, ali je malo jaca karta nego sto u trenutku mogu da izdvojim :/ Imam prejake troskove trenutno.

Da je metar dana kasnije bar....

A sto je najgore, bas tada sam u Nemackoj...ko za ku... ne mogu da idem.

Da i ja sam zbog toga mislio. Ja sam se nadao da neka agencija mozda nesto organizuje, pa da imam neki uvid u koliko ce me sve to kostati.

Nisam našao nikakvu agenciju, možeš sam odprilike sračunati troškove od kojih su glavni ulaznca na fmx i avio ska karta recimo.

Zaboravih napomenuti da ce biti i luxology :)

Ne opterecuj se agencijama.

Ako vec planiras da ides, mozes sve online. Booking com za hotele, jat ima povoljne karte za DE, itd...

A najbolje da navatas jos nekog zonasa, ili bolje nekoliko, pa da delite smestaj, izacice mnoooogo jeftinije. Sto vise ljudi to jeftiniji smestaj :)

Koliko sam ja video ulaz je (mislim da su malo preterali) 300-360e na sajam. Avio karta povratna jat (nisam kupao nesto, samo ovako klasicna) je oko 120-140e + verovatno neke takse sitnije, hoteli/moteli ne znam koliko su, ali sigurno ima za ok cenu.

Sve u svemu bez nekih 800-900e minimum ne racunajte za ta tri dana.

@Abiashai

Za smestaj se nisam jos odlucio, ne znam da li cu ici couchsurfing ili neki hostel. Hosteli su oko 20e-30e noc.

@TONĆO

Bas mi je drago da bar neko sa dz ide, taman mozemo da se upoznamo i druzimo ;)

Evo jedna mala informacija za sve koji ide na FMX,

Na malom trgu na samom ulazu na FMX, ima jedna kafana, nasa kafana, konobari su super likovi (tj bili do zadnja dva puta kad sam bio), klopa je odlicna, najbolja kombinacija je pivo i pomfrit.

• 2 weeks later...