Jump to content

DSLR Controller

Zeljkos8
 Share

Recommended Posts

Koje ludilo...

Sreća pa se ponovih androidom pre kupovine dslr-a... Radi ovo na 40d? :D I jel kabal običan adapter usb to mini usb?

Nije ništa epohalno, al može biti ponekad zanimljivo ovo fokusiranje... Normalno da može brže i jednostavnije, al malo za promenu :D

Ja sam probao na S dvojku. Evo spisak podržavanih modela: http://dslrcontroller.com/devices.php

Program, bez obzira što je beta (!) košta 5,99E. Kome je potreban neka mi se javi.

E, da, potreban je, naravno, OTG adapter (preko koga se bode i fleska (!) ili wireless miš (!) u mobilni), ebay-2 kom-1,5E.

Video kabal ide iz fotoaparata u OTG, a on u telefon.

MissionVao, čestitam na androidu. Za android napravice postoji riznica programčića za foto i dslr (razna izracunavanja ekspozicije, određivanje zlatnog ili plavog sata, foto tutorijali, solidan Fotošop (!), čak i Autocad itd).

Koje ludilo...

Sreća pa se ponovih androidom pre kupovine dslr-a... Radi ovo na 40d? :D I jel kabal običan adapter usb to mini usb?

Nije ništa epohalno, al može biti ponekad zanimljivo ovo fokusiranje... Normalno da može brže i jednostavnije, al malo za promenu :D

nije obican kabal vec sa podrskom za OnTheGo (OTG). Imate na DX, TD, DH i slicnim kineskim sajtovima za 1$. Vodite racuna da recimo Nokia CA-157 USB On-the-Go cabal moze samo u Nokia mobilne da se ubaci jer mu je micro USB drugacijeg oblika i ne moze u obican micro USB ulaz :D

i TPE android verzija koja kida.. steta sto ne moz' da se kupi.

Šta je TPE?

Jel postoji u marketu?

Ako postoji, može da se kupi najnormalnije, barem ja kupujem aplikacije ...

Market--> Market unlocker - google checkout na koji ti vezana kartica i kupuješ normalno