Jump to content

problem sa dizanjem Windows 7

mlukic999
 Share

Recommended Posts

Inastalirao sam na računar Windows XP i Windows 7 i povremeno mi se javlja problem sa podizanjem Windowsa 7.

Jednostavno se zaglupi u podizanju i bezuspešno pokušava da se oporavi.

Jedini lek je error checking te particije iz Windowsa XP.

Kad XP odradi posao: popravi sistemske greške i pokuša oporavak bad sektora sedmica se digne i nemam problem 3-4 meseca.

Jedan od razloga što sam ostavio XP je i taj (naravno tu su i drajveri za skener, Tv karticu i web kameru koji još uvek dobro služe a ne rade pod sedmicom)

Važno je da napomenem da disk nema grešaka na testu.

da li neko zna zašto se to dešava?

rade uglavnom ko singerica i onda šmelc :( zatim check disk i opet par mesci mir.

Virtuelizacija je simpatično i elegantno rešenje ali malo sam skeptičan oko drajvera?!

Šta Sedmica mi ne vidi ASUS TVFM a virtelni XP ga voza kao Fandjo?? Kako radi video capture?

• 7 months later...

^^^

...to ti neki device ne moz da se inicajlizuje, znaci nesto poput LAN, USB, zvucne....zabagovan BIOS, losa stara baterija, svasta moze da bude....uglavnom nije do samog OS, najverovatnije...imas neki dobar servis u svom mestu?

da si u KG znam koga bih ti preporucio, ovako....ne znam

ili slot za ram nije dobar ili samo ram... desilo se isto ono da pokazuje samo crtu koja namiguje. Promenio sam mesto rama stavio sam u drugi slot i pokrenuo se sistem. Ne znam koliko je star ram ni ceo komp, pozajmio sam od drugara da se služim neko vreme.