Jump to content
Sign in to follow this  
Anarh1st

CV Sajt

Recommended Posts

Pa... nije loše.

Smeta mi samo što izlaze reči iz sivog okvira npr: Work experience ///, Technical skills /// i dr.

Sad sam proverio, to se dešava samo u IE. Gugl Hrom lepo otvara.

Pa... nije loše.

Smeta mi samo što izlaze reči iz sivog okvira npr: Work experience ///, Technical skills /// i dr.

Sad sam proverio, to se dešava samo u IE. Gugl Hrom lepo otvara.

Ja sam na linux-u poslednjih 5-6 godina pa ni nemam IE :D hvala, pogledacu negde gde ima IE :) samo mi reci i koja verzija IE-a

Znam da mi na Android-u nije dobro, ali za njega cu napraviti poseban css.

Svidja mi se. Ono sto meni malo strci, jeste sto nije ravnopravan padding na naslovima. I takodje ne bih ostavio istu boju za firmu u kojoj si radio i titulu. Bice preglednije u 2 boje. :)

Meni se đasvi. Jedino mi malo smeta je prored. Na primer Technical skills i Languages, čudno mi je da je gornja margina manja od donje. Nekako sam navikla da ide veća margina - naslov - manja margina - tekst. Ovako mi izgelda kao da naslov Languages pripada tekstu koji ide pod Technical skills. Isto je i sa plusićima, izgledaju mi ovako zatvoreni kao posebna stavka, a ne kao da pripadaju nekom tekstu. Gornju marginu bih smanjila tako da se vidi da su oni "produžetak" teksta.

Ali sve u svemu je kul.

Serbian/ Croatioan/ Bosnian xD Mogao si dodati i Montenegrin, ccc. Sto se tice izgleda meni se dopada, ali ti me jezici samo ubili pojam.

Hvala svima na odgovorima!

px325: Sto se tice jezika "Montenegrin" pa nisam siguran da znam njihova nova slova ;)

ivanitza: Pogledacu da popravim

Gosevski: Videcu to sa paddingom, a za boje videcu nesto da izmenim.

Jos jednom hvala na odgovorima.

ps. Dizajn nije moj (platio sam ga), ali neke stvari vezane za CSS jesam ja prepravio.

+1 za drugačiji font - barem u navigaciji, nisu iste visine sva slova, pa izgleda nabacano...

a i neki bolji hover efekat ne bi bio na odmet :)

a i ove in+pdf ikonice bi mogle lepse da se nadju/naprave

RaveN: Dobro si primetio. In ikona je dobijena uz dizajn, PDF ikonu sam sam napravio u GIMPu :) bez pravog fonta i pozadine otprilike sam napravio :) trazio sam da mi se urade jos i ikona za sajt (IZ) cisto da ima i to.

Što bre vili, nije loš museo. :) Samo malo veci line-height.

Da je sans, bilo bi bolje ;)