Jump to content

Greben

iguana

Recommended Posts

Dobro veche

Bicu kratak. Ovo su prvih par ideja za logo jedne australijske, internet advertizing agencije. Brief je sadrzao ovu rechenicu: "Is it realistic for us to want to capture the essence of an ecosystem but to also be thought of as an internet marketing company – not a fish tank store?! ". Prva ideja je ova na vrhu, a ove druge su neke nerazradjene ideje koje sam danas napravio.

reef1zadz.png

reef2zadz.png

Pa, sta mislite?

Milos

Top lista:

1. Poslednja na drugoj slici (koral).

2. Na prvoj slici poslednja (četvrta sipa).

3. Predposlednja na drugoj slici (morska zvezda).

Sve je dopadljivo, baš si imao inspiracije.

Koral (poslednja ideja) je najlepši za mene. Bez plavog na R i ribice malo intenzivnije (uočljivije).

Good job!

Poslednje vise lici na sasu nego na koral, al' ajde ;)

Edit: doduse morska sasa (anemona) jeste srodna koralima, pa i nije tolika greska :)

@hobotnica mi je suvise dobra da bi ostala neiskoriscena, ali mi tipografija poprilicno skripi i doprinosi utisku pretrpanosti koji je trunks napomenuo. Ja bih probao da pojednostavim tu ideju (prvenstveno typo, a mozda malo i samu @hobotnicu)

Iako su opste (pa i moje) simpatije na strani koral/sasa resenja, cini mi se da "hobotnica" (mada je meni vise meduza..) :) najvise zadovoljava uslov iz brifa: "...be thought of as an internet marketing company..." Dobra je ideja, mozda vredi razraditi drugacije?

• 2 weeks later...