Jump to content

Logo

misax
 Share

Recommended Posts

Grage kolege,

Radim za novog klijenta logo. Bave se proizvodljom mesnih prerađevina.

Zahtev klijenta je bio za mene totalna blokada. Na ime PAŠA u logu je trebalo aplicirati

Krunu ili Lava (glava). Moja viđenja su diametralna pa sam uradio ovako nešto.

Puno bi mi značila koja dobronamerna kritika. ;)

QOGJO.jpg

Sto se tice krune, mogao si je uraditi stilizovanu, svedenu u pozadini, da ona bude bordura za logo, recimo...

Generalno tipografija mi se svidja, ali cini mi se da ima malo previse detalja za logo. Ja bih to sve sveo doosta. recimo ovaj beli "konac" koje je u unutrasnjoj borduri elipse mi vise vuce na prosiv za tekstilni brend nego za meso... Probaj sve da ocistis i srecno sa krunom :)

a znajuci te koji vole krune i glave opasnih zivotinja mislim da ce ti biti tesko :S

Srecno!

Pozdrav misax,nov sam na forumu a i nisam strucan da kazem kako je tehnicki odradjeno. Slozio bih se sa dizajnupokusaju da ima previse crne boje a ni izbor ostalih mi se ne svidja. Nadam se da mi neces uzeti za zlo, ali mene ovo asocira na logo jedne kreme za cipele,pokusao sam da pronadjem da okacim ali nisam nasao..

Ja bih sveo na to da vise ovde dominira crvena, crne bas previse ima...

Svidjaju mi se ovakvi koncepti sa portretima, mislim da si na pravom putu, samo probaj crvenu sa jos nekom kombinacijom boja.

Naravno opet nemoj crnu da ispostavis, samo nek se nalazi u nekim manjim razmerama. Trenutno meni ovako malo preterano izgleda.

Pozdrav :)

Kao prvo, ovo nema formu znaka, ovo izgleda kao etiketa. Brkanje terminologije moze da proizvede mnogo vise problema nego sto se cini. Ako radis etiketu, ne znam bas kolko lav ima smisla da se tu nadje. Ako radis logo, prvo ga radi u b/w varijanti, u formi pecata. Kad ga u tom dijelu kreativnog procesa svedes na citljiv i stilizovan znak, onda pocni sa bojama. Takodje ako imas nedoumica izgooglaj i vidi kako koja boja dominira kod kojeg proizvoda. Vodjen ovim ili slicnim koracima, ako das maximum, mislim da uspjeh nece moci da izostane. Srecno. :)

Kao prvo, ovo nema formu znaka, ovo izgleda kao etiketa. Brkanje terminologije moze da proizvede mnogo vise problema nego sto se cini. Ako radis etiketu, ne znam bas kolko lav ima smisla da se tu nadje. Ako radis logo, prvo ga radi u b/w varijanti, u formi pecata. Kad ga u tom dijelu kreativnog procesa svedes na citljiv i stilizovan znak, onda pocni sa bojama. Takodje ako imas nedoumica izgooglaj i vidi kako koja boja dominira kod kojeg proizvoda. Vodjen ovim ili slicnim koracima, ako das maximum, mislim da uspjeh nece moci da izostane. Srecno. :)

H V A L A :D