Jump to content

Beat at Joe's plakat

repllicator
 Share

Recommended Posts

Ova crvena traka mi nikako ne ide uz kutiju, mogao si umesto nje da priheftas parce papira na kutiju ili nesto tako malo vise pohabano. Takodje crvena je previse sirova u poredjenju sa ostalilim koloritom. Sve u svemu dobar plakat, a to sto si odlucio da ne stavljas nista sto direktno asocira na muziku je po meni pravi pristup stvaranju koncepta.

Hvala na komentarima narode..

Samo mali osvrt na vase komentare: namjerno sam bjezao od klasicnih "muzickih" plakata,

istroseni su i totalno banalni i neefektni..trazio sam neki drugi pristup koji koegzistira sa temom zurke

i momcima iz organizacije koje licno poznajem, tako da mislim da sam donekle uspio.. Crvena

traka je namjerno ubacena bas zbog kontrasta sa ostalim bojama, jer istice dosta bitnu informaciju

(datum) koja se nalazi na njoj.. Oni su bili prezadovoljni, a i ja zajedno s njima.. :)

Jos jednom, hvala na komentima i sugestijama.. :)

• 3 weeks later...

Nema tu notu da je za DJ event, znam da su svi inače na istu foru i da prija malo da se promeni stil i da se skrene sa puta uobičajnih dizajna za takvu žurku ali opet mora da naglašava barem donekle... ovo me malo podseća na neki green friendly event, "Save the trees" ili tako nešto:) Mislim da je dovoljno mala promena da napravi bitnu razliku i da bude super