Jump to content

Kalendar za Joomla sajt?

obi_van
 Share

Recommended Posts

Pozdrav svima,

da li neko zna za neki besplatan kalendar za Joomla sajt? Nesto tipa da se vidi kalendar na celoj strani (kao article ili sta vec...), a i da moze da prikaze neki zadati event na istom.

Ima ih par ali sa malim kalendarima koji deluju ne bas dobro.

Hvala unapred na odgovorima.

Ovaj, sadasnji forum sa aktuelnim pravilima postoji vec skoro 7 godina i ima oko 35.000 clanova.

Naravno da ce uvek biti ljudi koji ne citaju ili ne haju za pravila.

Naravno da ce uvek biti ljudi koji se ne slazu sa pravilima (iako su morali da ih prihvate prilikom registrovanja na forum).

Naravno da ce uvek biti ljudi kojima pravila nisu bas jasna.

U svakom slucaju, to je mali procenat ljudi, dok vecina postupa u skladu sa tim pravilima.

Za one kojima pravila nisu jasna, postoje urednici i administratori koji su spremni da pomognu i upute.

Za one koji se ne slazu sa pravilima, odnosno imaju predlog kako ta pravila poboljsati, postoji sekcija "Predlozi i pitanja"

Ali naravno da ce uvek biti i jedan broj ljudi kojima je lakse i draze da se prepucavaju i isteruju "svoju pravdu" na temama na kojima tome nije mesto, nego da iskoriste neke od gore navedenih civilizovanih mogucnosti.

...ako nekoga zanima, Spider Calendar Lite. Moze u property-u da mu se podesi sirina kalendara, a i css je editabilan i moze lepo da se sredi.

^^ Ovo o civilizovanim mogucnostima ne bih da komentarisem. Imam svoje misljenje, i to sto se razlikuje od necijeg ne znaci da nisam civilizovan, mada je to sirok pojam (znamo ko sve za sebe danas tvrdi da je otelotvorenje civilizacije...), i tema o kojoj se moze raspravljati u nedogled.

Bilo bi bolje da je neko zaista kao na drugim forumima i pokusao da pomogne, hvala u svakom slucaju.

Misljenje nije odraz civilizovanosti, vec nacin zastupanja tog misljenja.

Apropo pomoci - primetio sam odavno da je odziv na pitanja o Joomla-i prilicno slab. Ne znam sta je razlog tome, ali bih voleo da znam. Ja bih ti pomogao da sam mogao, ali sa Joomla-om nisam dobar drug ;)