Jump to content

Logotip - Flashnet (in.rs)

DjordjeDtW
 Share

Recommended Posts

Gosevski: Ај рекох себи: "Дај да покушам да спасим оно што се може из овог спасити." Сам си рекао да не ваља, то се односи на почетак. Сад, одмагао је од почетка. Обрати пажњу, не критикујем те.

Твој предлог сам прихватио, кренућу нови. Након овог, као друга верзија логоа. Исти стил, само побољшан. За толико могу да гарантујем. Ово је само векторски дизајн, чек само да се латим Таблета и оловке :)

dizajnupokusaju: Допада им се ово што сам до сада урадио, тражи се још решења па на избор.

Ако хоћете некога да шокирате, прво спустите његова очекивања, а онда дајте све од себе максимално.

Hteo bix svasta nesto da iznapisem i da te izkritikujem ali me mnogo mrzi ...

prvo : Ovaj stil nema svrhe da poboljsavas, kao sto rece @grosevski prvo crno bela varijanta

tek posle idu gradijenti i efekti kojekakvi

drugo : šta ti znači "ovo je samo vektorski dizajn" u tome je poena, logo i treba da bude vektorski

trece: batali poslovice i narodne umotvorine niko te nece shvatati ozbiljno, sama cinjenica da postavio ovakav rad pokazuje da trebas jos puno da radis. srecno :)

Уреду.

Схватио сам да не радим како треба. И да ми треба времена да научим.

Други пут, критикуј. Кажи шта не ваља, како треба, упућуј.

До сада само читам коментаре: ово не ваља, крени испочетка или ово је супер и то је то.

И кад би кренуо испочетка, опет исто бих урадио.

Ako već hoćeš neki glosi, fensi, šajni dizajn, onda baci pogled malo na ljude koji to već uveliko rade, ima ih i na forumu ođe naravno. A ako bi možda neki svedeniji, upečatljiviji i prepoznatljiviji logo, onda se baci na crno belu boju, kao što ti već drugovi rekoše :)

Уреду.

Схватио сам да не радим како треба. И да ми треба времена да научим.

Други пут, критикуј. Кажи шта не ваља, како треба, упућуј.

До сада само читам коментаре: ово не ваља, крени испочетка или ово је супер и то је то.

И кад би кренуо испочетка, опет исто бих урадио.

Svakako da treba da ti kazemo sta ne valja, tu se slazem. Ali tvoj logo pokazuje da nisi procitao ni jedan tekst o izradi logotipa, i da ti je ovo mozda prvi logo. Kada bi ti neko pisao kritiku za ovaj logo, taj post bi bio jako dugacak i verovatno bi u njemu pisale osnovne stvari u vezi grafickog dizajna. Tvoj logo koji si nacrtao je nemoguce odstampati. Ako vec zelis 3d, to mora da bude nesto jednostavno i bez puno efekata. Imas ovde lep primer 3d-a. klik

A ko je Flashnet? Čime se bave? Zvuči mi kao neki provajder... Slovo "B/В" ne kapiram... Je l' si dobio neke smernice/brif?

Радим за рођака. Потпуно слободан што се тиче идејног решења, развијања концепта. Реч је о маркетингу, оглашавању, презентацији и тако даље. Мени је јако битно да то урадим како треба и да ваља, а не како ја хоћу. Нисте мали да вам објашњавам последице самовоље.

Речено ми је, што више решења сличних овом дизајну. Дакле, морао сам да урадим први корак. Разуме се, урадићу и просто и сложено. Такође ми је битно да онај који ми задаје задатак да зна шта хоће. Што није одређено у овом случају али то ће се у скорије време променити.

А за помоћ у прогресу сам се обратио овде.

Ивана, твоји предлози су узети у обзир као и предлог сваког претходника.

Елиминисао сам ефекте. Тако да рад не изгледа агресивно упадљиво.

Орб избачен, заузима простор. Такође и слово Б.

Ове беле линије су утопљене.

Величина форме по дужин је скраћена.

Даље, шта радити са позадином?

Са чим би попунили празнину на месту где се налазила сфера?

Зар се због штампе не снима у БМПу и ТИФу? Ево, сад тражим Илустратор. Морам да га скинем.

Pa da, ali tvoj zivi fajl mora biti u vektoru, jer ce biti neupotrebljiv ako budes morao da ga uvecavas iz nekog razloga..

duleSaga: Самовоља нас тера да радимо онако како ми знамо и умемемо или мислимо да знамо. Да се не консултујемо са другим. Него ради па кад завршиш, покажи.

Даље, почетник сам у тој области (дизајн логоа). Знам да цртам и да сликам (имате примере на сајту). До сада нисам знао да рецимо се овакве ствари раде у Илустратору или Корелу јер је за мене све време Фотошоп мајка свих граф. алата :)

Да се разумемо, овде сам да бих научио нешто од научених и да нађем посао.

Поздрав.