Jump to content

Budimpesta

Recommended Posts

Da bi fotkao nesto sto nije ufotkano vec milion puta, moraces u brda... tako da je sve jedno dokle god u tom fotkanom pronadjes nesto sto niko do sada nije fotkao na taj nacin. Ako pronadjes da ipak jeste i to pre tebe, onda imas cilj da pronadjes opet nesto novo, sto niko nije. I tako u krug. Msm kad vec ne moze u brda tako lako.

Sta sam ono hteo reci... da.. odlicna. :)

Ne mogu da se odlucim dal' mi 3 ili 4 smeta u seriji (iako je poslednja sasvim dobra sama za sebe.

Lol Milak po exifu vidim da smo bili u isto vreme u Budimpesti - smaranje za NG.

Meni je broj 3 najbolja, ostalo povezujem sa turistima i smradom kuvanog vina i masnih kobasica i cigana i vuvuzela.

Ja ne znam da li sam ikada u zivotu bio smoreniji na putu. Okacicu moje fotke pa ce te videti i sami, bes i nadr*anost Budimpeste.

Koliko gorcine u jednoj poruci :) Pazi, meni bilo ok. Veca je ciganija u Beogradu realno, mada nije ni u Budimpesti sjajno. Smorilo me najvise sto je 1. i 2. grad bio kompletno prazan posle 6-7 popodne. Znaci mogao si u sobi da ostanes slobodno.

Inace grad mi je predivan, bio sam vec nekoliko puta i uvek volim da se prosetam Budimpestom.

Sto se fotki tice, razlikuju se dosta. Prva i poslednja su za sebe, a druga i treca bi mogle u seriji...bar ja tako vidim. Al kad je vec sve iz Budimpeste stavio sam u jednu temu, da ne otvaram dve ili tri nove.

@Jo

Tako i ja odprilike razmisljam. Mada stvarno postoje ovako neke gradjevine koje bukvalno mozes da slikas sa jedne, eventualno dve pozicije i gde na guglu imas hiljade takvih identicnih fotki. Razliku izmedju njih prave dobri aparati i objektivi, nenadani momenti (npr da protrci lav ispred tebe koji je upravo pobegao iz zoloskog vrta na drugom kraju grada :) ) i u mom slucaju zanimljivo nebo i/ili svetlo. Zato treba uvek biti na stand-by

Koliko gorcine u jednoj poruci :) Pazi, meni bilo ok. Veca je ciganija u Beogradu realno, mada nije ni u Budimpesti sjajno. Smorilo me najvise sto je 1. i 2. grad bio kompletno prazan posle 6-7 popodne. Znaci mogao si u sobi da ostanes slobodno.

Inace grad mi je predivan, bio sam vec nekoliko puta i uvek volim da se prosetam Budimpestom.

Grad jeste divan, ali generalno ne volim da idem nigde kao turista praznicima.

Ali sam ovog puta pristao na

Budimpesta_BW3--7.jpg

M.