Jump to content

Логотип

Misshole
 Share

Recommended Posts

Fino kolega, fino! :)

Probaj sve to sto su su ti ljudi iznad sugerisali, pa da vidimo kako ce onda izgledati :)

Hvala Deda, hocu. Hvala i za font, ubica je. Koristio sam ga na nekim radovima :)

Hvala i ostalima. Uvazicu vase predloge i primenicu, kad odradim kacim :)

lepo je realizovano, ali isuvise transparentno. igra je kljuc svega. ne lanisraju se samo rakete... dont get me wrong; lepo izgleda, ali zasto se zadovoljiti lepim, kad moze da bude fenomenalno :)

Da, da da... Simp misljenje. ja sam se istripovao kao raketa, rapidno, brzo :)

apropos krilca...

Pokusaj da zadrzis njihovu funkcionalnost - raketla na njima stoji pre lansiranja. Na pocetnim varijantama imaju bolji oblik, samo nisu rasporedjena kako valja. To su sitnice ali zbog njih oko luta i verovatno tako dolazi do manje zeljenog efekta. Mislio sam da okacim skicu ili neke moje crteze, ali kapiram da ces i sam da se snadjes sa rasporedom tri elementa u istoj ravni sa razmakom od 120 stepeni ,)

p.s.

+1 za #2 varijantu.

meni se ovo dopada kao ilustracija. I kao ideja, naravno. Ispis mi se svidja ovako kao sto je u prvom ispravljenom primeru, gde su visine slova iste. Ali mi sve zajedno deluje nestabilno, odnosno ne pravi mi dovoljno dobru formu logo-a. Probaj da ga zamislis primenjenog na neke materijale. Vizit karte recimo. Videces da ces doci u situaciju da ces ilustraciju hteti da stavis na poledjinu a samo ispis da ide na stranu gde su podaci. Ni to nije lose, ali bi trebao jos malo da se poigras da dobijes jednu dobro uklopljenu celinu koja ce kao takva moci da se primenjuje! pozzz

Olovku uradi da bude stvarno ugaona a ne zaobljena. Krilca sa pravim linijama. Plamen jaci. U pozadini dim (prsten) - dobijes na stabilnosti. Time dobijes i dobru tacku za vezivanje tipografskog dela. Na kraju zakrivi celu perspektivu da dobije na dinamici.

Mozda.

Pozdrav.

@Svima

Hvala!

Odlicno! Ogromna pomoc od vas.

@Maestro - Dobro razmisljanje, ja iskreno da ti kazem nisam bas toliko duboko zalazio sa raketama ;)

@Dorcolac - Korisno! Bice ispravljeno, pa kacim sutra (ako budem normalan, od vecerasnjeg pijancenja)

@lunatico - Sta mislis (i ostali) da li da zadrzim uspravni oblik raketice ili zakoseni?

Lep provod svima veceras :)