Jump to content

Eipix Games

hr0nic
 Share

Recommended Posts

Svaka cast, moj stariji brat i snaja, a uz njih i ja, igramo point & click igre, oni narocito vole da igraju igre pod Big Fish okriljem poput vase, tako da cemo se najverovatnije okusati i u ovoj.

Puno uspeha u daljem radu zelim, pozdrav, Nikola.

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 5 months later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Postovane kolege,

U junu izlaze ni manje ni vise vec dve Eipix Collector's Edition igre.Odlucili smo se kao i uvek za inovaciju, te se obe igre odvijaju u retko vidjenom "settingu". Prva ce biti Off the Record: Linden Shades, pa vam sa ponosom predstavljamo i trailer za istu.

Uskoro jos vesti, a u medjuvremenu javite nam se ako ste zainteresovani za saradnju. Ponovo je otvoren konkurs za sva radna mesta u Eipixu. Pogotovo smo zainteresovani za visokoprofilne programere i ilustratore :)

Pozdrav!

• 2 weeks later...

ovaj lik sa pistoljem odlicno izgleda, bas je faca, ako imas jos koju sa njim postavi. Ovo mesanje zivih ljudi i ilustracije ne znam kako funkcionise u igri, ali cini mi se da ste mogli da ih malo vise isfotosopate za ove reklame ili kako se vec zovu, onako da se malo vise stope sa rucno radjenom pozadinom, ili to ja navrcem vodu na moju stranu :lol:

• 2 weeks later...

Dva poznata casual gaming sajta su objavili review-e nase igre Of the Record: Linden Shades. Ko zeli moze procitati o tome detaljnije na sledecim linkovima:

http://www.gamezebo.com/games/record-linden-shades/review

http://www.allaboutcasualgame.com/2013/06/...l#ixzz2W1N6WQXJ

Takodje, All About Casual Game sajt je objavio i developer interview sa nasim creative direktorom.

Pozdrav do sledecih vesti :)

Lepo, nego kako to izgleda u igri. Da li je to cist 2D ili moze da se pomera kamera levo desno, zumira itd.

-- citao sam rivju, i dobro ste prosli :D , pogotovo je dobro sto vam je pozitivno ocenio kvalitet zagonetki, gejm plej. Losa iskustva iz proslosti su me oducila od igara tog tipa.

Igra je 2D, kao sto vidis na shotovima, tako izgledaju lokacije, kamera je staticna, ne moze levo desno. Mada se trudimo da na sceni imamo sto vise 2d/3d elemenata animiranih, naravno pazimo i na optimizaciju dosta, jer ove igre moraju da rade i na bas slabim masinama, a i zbog portovanja kasnije za mobilne uredjaje.

Videcu uskoro, cim malo uhvatim vremena, da pokrenem ovde neku temu oko pripreme grafike recimo za ovaj tip igara,a mozda i neki making of neke lokacije.

mbre, igrao sam, tj probao neke ali sta sve pada ljudima na pamet. Jedna stvar je kad je resenje neke zagonetke, ( ili otkrivanje predmeta itd. ) ima neku logiku a sasvim je drugo kad izvuku nesto iz leve pete. Verovatno sam imao nesrecu da igram neke skartove :P . Mislim da sam od te vrste jedino Mashinerijum odigrao do kraja, alo on je stvarno prva liga, ima teskih delova ali kad resis mozes jedino sebe da krivis sto si zapeo. A pisem po temama zato sto mi se svidjaju radovi. :)

• 2 weeks later...

final-cut-encore-collectors-edition_feature.jpg

Postovane kolege i drugari, izasao je nastavak nase prve HOPA igre Final Cut: Encore Collector's Edition . Naravno, prvi sat mozete skinuti i besplatno odigrati sa Big Fish Games sajta.

hag-front-page-banner.jpg

Takodje, zeleo bi da vam predstavim nasu sledecu avanturu, sa unikatnom hand-painted grafikom u bajkovitom okruzenju

Fearful Tales: Hansel and Gretel Collector’s Edition

Promo shot i nekoliko ekskluzivnih in-game shotova igre:

1013490_10151771842408729_1009641038_n.jpg

255017_10151774134823729_725279057_n.jpg

382558_10151774134838729_1499512874_n.jpg

14773_10151774134843729_912746913_n.jpg

1011500_10151774135078729_454748993_n.jpg

1069960_10151774135073729_2028741779_n.jpg

1004068_10151774135083729_445290457_n.jpg