Jump to content

Stampanje iz Cada

Kscha

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

imam jedan problem. Odradio sam neki semestralni rad u autocadu i imam problem prilikom stampe.

Treba da odstampam u a3 formatu i imam u jednom 5 papira :

1693oz9.jpg

i sad sam ja mislio da jedan po jedan odem plot window pa dwg to pdf i u pdfu odnesem lepo na stampu. Ali taj pdf sto dobijem je cudan. Neka slova su boldovana neka nisu,masa stvari nije kako treba.

kako da to sredim? ili kako drugacije mogu da odnesem na stampu?

aj daj taj prvi pdf okaci nemoj samo print screen, prvi si radio sa acrobatom? a drugi sa tim programom sto si skinuo?

acrobat obicno dobro uradi, a te bele linijice ne bi trebalo da se vide u stampi, a moze i da odneses DWG, vecina kopirnica ima ACAD....OMG!!!! :P :o

Pozdrav ljudi.

imam jedan problem. Odradio sam neki semestralni rad u autocadu i imam problem prilikom stampe.

.....

i sad sam ja mislio da jedan po jedan odem plot window pa dwg to pdf i u pdfu odnesem lepo na stampu. Ali taj pdf sto dobijem je cudan. Neka slova su boldovana neka nisu,masa stvari nije kako treba.

kako da to sredim? ili kako drugacije mogu da odnesem na stampu?

Promeni program koji koristiš za štampanje u PDF. Koristio sam mnoge koji su u velikoj većini slučajeva radili odlično, ali kada sam treba da štampam creteže iz REVITa dešavalo se upravo to što si i ti naveo. Sad koristim Bulzip PDF printer i radi odlično.

Pozdrav, Pedja

Nisam koristila adov tako da ne znam :) meni je od ostalih koje sam koristila najbolji bulzip a bogami sam se namucila sa raznim.

Jel ti ovo adov mislis na neki adobov?I gde ima da se skine da ga probam.

da, bre, Adov je Adobov! ;) :P

Skines Adobe Acrobat Professonal, tekucu verziju, negde.....sa sve ljekarstvom itd ;)